Спецможливості
Новини

Думки та коментарі експертів АПК, 17-21 липня

14.07.2017
1172
Думки та коментарі експертів АПК, 17-21 липня фото, ілюстрація

Найцікавіші, найрезонансніші думки і коментарі учасників та експертів ринку за цей тиждень - читайте в дайджесті редакції propozitsiya.com.

Твердження про значне збільшення інвестицій у сільгосппідприємства після відкриття ринку сільгоспземель, є значно міфологізованою, - висновок зробив директор Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки", академік НААН Юрій Лупенко.

Україні необхідно убезпечитися від можливості покупки землі іноземцями, - радить Посол ЄС в Україні Хюг Мінгареллі.

Земельну реформу потрібно апробувати на кількох пілотних областях, - пропонує президент УАК, народний депутат Леонід Козаченко.

Через 7 років ціна української  землі сільськогосподарського призначення може вирости від 2,5 до 5 тис. $/га, - думку висловив директор з економічних програмах, Український інститут майбутнього Анатолій Амелін.

Ствердження, що за українською землею стоїть черга, - міф, - вважає виконавчий директор Agricom Group Петро Мельник.

Нова інструкція про облік зерна створить умови для корупції, - попереджають в Асоціації міжнародних експедиторів України.

Укртрансбезопасность займається поборами з судновласників, - стверджує співвласник і директор портового оператора Risoil (найбільшого терміналу з перевалки соняшникової олії) Шота Хаджішвілі.

Аграрії відстають з темпами збирання ранніх зернових, - констатують аналітики "ПроАгро".

Урожай пізніх культур буде на рівні середнього за останні 5 років, - прогноз оприлюднила головний агрометеоролог Укргідрометцентру Тетяна Адаменко. За її словами, урожай пшениці і  ячменю може бути нижче на 20% через посуху.

В Україні відбудеться збільшення площ під пшеницею дурум, - запевняє генеральний директор компанії "УкрАгроКонсалт" Сергій Феофілов.

Органічний виробник має пріоритет на отримання підтримки, - нагадала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

Експерти обговорюють можливість монополізації зберігання і переробки ягід.

ЄС і Китай будуть основними ринками для експорту української кукурудзи, - прогноз аналітиків Soufflet.

Світовий ринок насіння, обробленого інсектицидами, до 2022 року виросте до $5,04 млрд, - такі прогнози аналітиків нового звіту від Marketsand Markets.

Ціни на соняшникову олію в світі залишаться низькими, - результати огляду світового ринку рослинного масла, зобленого аналітиками НБУ.

"УкрАгроКонсалт" запропонував стратегію просування соняшникової олії.

Відверті прогалини і відсутність торгівлі - такий підсумок кінця сезону 2016/17 на європейському ринку моркови.

У той час, як американський або німецький підприємець бере  кредит під 2-4% річних, український - мусить під 25%. Україна "пасе задніх" в світі в підтримці малого і середнього бізнесу (МСБ).

Вільна торгівля сприяє, а не шкодить розбудові АПК, - заявили американські фермери.

Інтерв'ю
Карлос Альберто Сесарі
В Україні за останні півтора десятки років чимало господарств пробувало впроваджувати нульовий або мінімальний обробіток грунту. І більшість, зіштовхнувшись із проблемою зниження врожайності, поверталися до традиційної технології.... Подробнее
Щороку дистриб’юторам українського аграрного ринку стає дедалі важче працювати. Вони вимушені переглядати своє ставлення до процесу дистриб’юції, трансформуватися із просто продавців матеріально-технічних цінностей (МТЦ) у постачальників... Подробнее

1
0