Спецможливості
Новини

З України до Китаю по морю відправили рекордну партію соняшникового шроту

20.05.2019
711
З України до Китаю по морю відправили рекордну партію соняшникового шроту фото, ілюстрація

На терміналі Ніка-Тера (Миколаїв, входить в Group DF) з дозавантаженням на рейді Очакова була завантажена на судно найбільша партія соняшникового шроту, який відправлений ​​з України в Китай. Обсяг партії склав 63 тисяч тон, власник вантажу - "Кернел". Про це повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію компанії "Старк Шиппінг", яка виступила в даній відправці судновим агентом. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delo.ua.

У компанії відзначають, що це на даний момент найбільша партія соняшникового шроту, з тих які були накопичені одноразово в українських морських портах. Причому, накопичена вона була повністю на терміналі Ніка-Тера.

Навантаження здійснювалася на новітнє судно JY Lake, спущене на воду в 2019 році. Це балкер типу Kamsarmax - різновид Panamax з довжиною корпусу 229 метрів.

Швидкість завантаження судна в порту склала 11 тисяч 100 тон на добу. Біля причалу терміналу Ніка-Тера балкер JY Lake прийняв на борт 47 тисяч 576 тон шроту - до максимально можливої ​​осадки, дозволеної в Бузько-Дніпровсько-лиманському каналі. Частина партії, що залишилася була доставлена ​​з терміналу баржами на Банку Трутаева на рейді Очакова, де за допомогою плавкранів здійснили дозавантаження ще 15 тисяч 424 тон шроту.

На даний момент судно вже пройшло через Босфорську протоку і знаходиться в Мармуровому морі.

До інформації: в січні цього року в Китай було імпортовано 330,2 тисяч тон соняшникового шроту. З них 329,9 тисяч тон експортувала Україна. У минулому році 17 українських виробників шроту допустили на китайський ринок.

Інтерв'ю
Компанія «Нор-Ест Агро» свою роботу розпочала у 2013 році як ДП «ТАК» у складі групи компаній «ТАК». А 2019 року ДП «ТАК» стало повністю самостійною компанією, отримало нову назву, новий імпульс до розвитку та нові ідеї. І зовсім не просто... Подробнее
ТОВ «Дніпро-99» — це релоковане підприємство. З 1999 року успішно працювало на Херсонщині, там обробляли 200 га землі, вирощували овочеві культури (моркву, редиску, цибулю яру та озиму, столові буряки, коренеплідну селеру, солодкий перець... Подробнее

1
0