Спецможливості
Техніка та обладнання

BOGUSLAV на Agritechnica 2019: техніка, варта уваги

17.12.2019
11032
BOGUSLAV на Agritechnica 2019: техніка, варта уваги фото, ілюстрація

Провідний вітчизняний виробник техніки для внесення пестицидів — компанія Boguslav уперше взяла участь у виставці Agritechnica 2019.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Віталій СірийНа її стенді учасники виставки, дилери та партнери компанії мали змогу ознайомитися з технічними можливостями обприскувачів «Атлант 4200-27» і «Кронос 3000-21».

«Представлені обприскувачі є зразком техніки нового покоління для захисту рослин. Вони відповідають найвищим вимогам сучасного машинобудування й наділені високими технічними та технологічними можливостями, які роблять продукцію нашого заводу ще точнішою та продуктивнішою. Сьогодні ми з упевненістю можемо сказати, що за технічними характеристиками та можливостями наша продукція успішно конкурує з відповідною технікою провідних світових виробників та навіть залишає їх далеко позаду за категорією вартості обладнання», — говорить керівник відділу продажів Віталій Сірий.

 

Серія обприскувачів «Атлант» є останньою новинкою від Boguslav, у якій втілено низку сучасних рішень для підвищення ефективності та точності внесення пестицидів. На сьогодні модельний ряд цих обприскувачів задовольнить потреби найвимогливіших клієнтів, адже лінійка техніки цієї серії включає моделі «АТЛАНТ 4200» із баком для робочої рідини об’ємом 4200 л і можливістю вибору варіанта довжини штанги від 22 до 36 м, а також «АТЛАНТ 3200» із баком для робочої рідини об’ємом 3200 л і можливою довжиною штанги від 18 до 28 м.

Першочергово, на що слід звернути увагу, — це використання комп’ютера та пакета електроніки від німецької компанії Müller Elektornik. Система може мати як власний монітор, так і бути підключена до терміналу трактора за допомогою ISOBUS.

«Використання комп’ютера Müller Elektornik дає змогу керувати в автоматичному або ручному режимі трьома основними системами обприскувача. Передусім слід відзначити можливість керування поворотною віссю обприскувача, що сприяє зменшенню кількості пошкоджених культурних рослин під час обробки полів, що дуже важливо за обприскування рослин на ділянках невеликого розміру та зі складною геометрією, де потрібно виконувати багато розворотів та об’їздів. Ще одна варта уваги система — можливість регулювання та автоматична підтримка заданої висоти штанги на основі даних сигналів із ультразвукових датчиків, які розміщені на штанзі. Тобто за допомогою спеціальних гідроциліндрів ми маємо можливість дистанційного керування положенням штанги, залежно від рельєфу поля, в автоматичному або ручному режимі. Тобто ми можемо окремо або ж одночасно піднімати або опускати праве та ліве крило штанги. Це дає змогу працювати з підвищеною швидкістю на полях зі складним рельєфом без побоювання пошкодити штангу. Третьою важливою опцією є можливість автоматичного посекційного та пофорсункового відключення розпилювачів у разі необачного повторного наїзду обприскувача на вже оброблену площу», — з гордістю говорить про переваги представленої продукції Віталій Сірий.

Та на цьому можливість насичення вітчизняних обприскувачів електронікою не закінчується. Для дотримання високих екологічних норм унесення пестицидів і утворення однорідної краплі робочої рідини за різних швидкісних режимів обприскувачі серії «АТЛАНТ» можна оснащувати імпульсною системою для розпилення робочої рідини від провідного виробника Raven.

Окрім того, обприскувачі за бажанням клієнта можуть бути оснащені системою комп’ютерного управління Bravo180s або Bravo400s із посекційним або пофорсунковим відключенням (виробництва італійської компанії ARAG), яка автоматизує процес обприскування, нівелюючи вплив людського фактора на якість обробки.

«Усі наші обприскувачі технічно готові до впровадження в їхню конструкцію найсучасніших розробок для покращення якості внесення пестицидів. Єдине питання — це знайти баланс між вартістю цих технологій, доцільністю їхнього використання та спроможністю аграріїв купувати таку техніку. На сьогодні ми маємо безліч запитів від вітчизняних аграріїв стосовно впровадження тієї чи іншої технології», — говорить пан Віталій.

До преваг обприскувачів серії АТЛАНТ також слід віднести і двомаятникову систему стабілізації штанги, доповнену гідромеханічною системою гасіння коливань, що є свого роду унікальним механізмом від компанії Boguslav.

«Унікальний механізм стабілізації штанги, який доповнений гідропневматичною підвіскою шасі з азотними акумуляторами, дає змогу працювати навіть за значних нерівностей поля, наявності колій чи промоїн на поверхні ґрунту. Ці системи гасять динамічні навантаження на раму й штангу обприскувача та утримують останню завжди в горизонтальному положенні. Завдяки цьому забезпечується рівномірність обробки культур за високої швидкості обприскувача. Також можна безступінчасто змінювати робочу висоту штанги від 0,5 до 2,30 м», — коментує представник компанії.

Обприскувач «КРОНОС-3000-21» (на передньому плані)Своєю чергою, причіпний «КРОНОС-3000-21» — це простіша й, відповідно, дешевша модель обприскувача. На ньому встановлено гідравлічну штангу об’ємної конструкції завдовжки 21 м із маятниковим механізмою стабілізації та гідромеханічною системної гасіння коливань. Паралелограмна підвіска з двома гідроциліндрами дає змогу плавно змінювати висоту установки штанги від 0,6 до 1,85 м навіть під час руху.

На обприскувачі встановлено насос італійської компанії Annovi Reverberi, елементи комунікації італійської компанії Arag і розпилювачі німецької компанії Lechler. Особливістю цього обприскувача є також можливість регулювання зчіпного дишла як за довжиною, так і висотою розміщення зчіпного пристрою для агрегатування із сучасними тракторами.

 

Очевидно, що BOGUSLAV «доріс» до створення і виводу на ринок самохідних обприскувачів власного виробництва, і цей час настав. Наразі інженери-конструктори КБ BOGUSLAV працюють над двома моделями самохідних обприскувачів — IBIS та MAF, прототипами яких є машини західного виробництва. Такі обприскувачі буде оснащено баками об’ємом 3000 л і 4000 л і штангами завширшки від 18 до 36 м. «Це потужні продуктивні самохідні обприскувачі, при конструюванні яких враховано найпопулярніші вимоги аграріїв щодо кліренсу, ємності баків, ширини колії, швидкості роботи та якості обробки. Уся необхідна технічна документація на включення цих моделей у програму держкомпенсації за придбання вітчизняної техніки вже подана на розгляд відповідної комісії», — повідомив нам пан Віталій.

 

Підсумовуючи, можна сказати, що техніка компанії Boguslav гідно конкурує з продукцією європейських виробників, причому її вартість мінімум на 30% нижча порівняно із закордонними аналогами.

 

А. Сухина

a.sukhina@univest-media.com

Інтерв'ю
Николай Сафонов
Потенціал зростання органічного сегменту великий, його частка може досягти 5-10%. Тоді як поки що в Україні на нього припадає це менше 0,1% від загального споживання продуктів харчування. І статися це може в найближчі 5-10 років. Багато що... Подробнее
    Із кожним роком земельне питання стає все гострішим. Часто-густо законодавчі акти ініціюють і реалізують люди дуже далекі від землі і сільського господарства. Тож 2004 року задля захисту прав власників паїв і подолання корупції та... Подробнее

1
0