Спецвозможности
Агрохимия

Безпечне цвітіння ріпаку від IFAGRI з Райнер Стар, РК

29.03.2023
2393
Безпечне цвітіння ріпаку від IFAGRI з Райнер Стар, РК фото, иллюстрация

Посіви озимого ріпаку 2022 року починають відновлювати свою вегетацію, а в певних регіонах вона триває від самого посіву. Загальний стан обстежених на сьогодні посівів – добрий (20 березня 2023 р.). Сільгоспвиробники готуються до запланованих технологічних операцій згідно своїх схем вирощування.

Уже незабаром цвітіння, а тому ми хотіли б наголосити на необхідності внесення безпечного інсектициду Райнер Стар, РК (ацетаміприд, 20%) від компанії IFAGRI.

У період цвітіння на посівах ріпаку працюють надзвичайно розумні та працелюбні корисні комахи — медоносні бджоли. Саме тому внесення інсектицидів у цей період є дуже відповідальним агротехнологічним прийомом — від вибору препаратів і до часу їхнього внесення й умов навколишнього середовища.

У портфелі компанії «Ерідон» є препарат Райнер, ВП, який успішно застосовують у період цвітіння ріпаку вже п’ятий сезон поспіль. Проте, як відмічають сільгоспвиробники, водорозчинні пакети не завжди є зручними для внесення у польових умовах.

Реагуючи на побажання сільгоспвиробників, компанія «Ерідон» звернулася до постачальника IFAGRI із запитом щодо можливості виготовлення препарату з діючою речовиною ацетаміприд, але у рідкій препаративній формі. У 2022 році було презентовано препарат Райнер Стар, РК — тож сьогодні у нашому портфелі є одразу два препарати з діючою речовиною ацетаміприд, один із яких у формі водорозчинних пакетів, а інший – розчинного концентрату.

З метою захисту бджіл, які харчуються на посівах ріпаку під час цвітіння, обмежується використання засобів захисту рослин, які містять інсектициди-неонікотиноїди: клотіанідин, імідаклоприд та тіаметоксам. У країнах ЄС вони взагалі заборонені до використання у відкритому ґрунті в зв’язку з їхньою високою токсичністю до бджіл. Винятком є ацетаміприд із чистотою ≥ 99 %, оскільки для цієї хімічної сполуки Європейським органом з безпеки продуктів харчування

(EFSA) встановлено низький ризик для бджіл. Саме цій нормі відповідає чистота ацетаміприду в інсектициді Райнер Стар із рідкою препаративною формою.

Вдалих і стабільних урожаїв зі збереженою корисною ентомофауною у ваших посівах!

Євген Черненко,
канд. біол. наук, заступник керівника відділу технологічної підтримки ТОВ «Фірма Ерідон».
Мобільний тел.: 050-373-95-24
Ключевые слова: Ерідон, IFAGRI

Интервью
Клінт Мартін
11 июля 2016 Украина и Канада подписали Соглашение о создании зоны свободной торговли. Это крупнейшая сделка такого плана после ЗСТ с Евросоюзом.
О глобальном потеплении говорят уже несколько десятилетий. Какие конкретные практические последствия от него уже почувствовало сельское хозяйство Украины и что еще ожидать рассказывает самый

1
0