Спецвозможности
Новости

Значно зросла кількість неякісних добрив, — Мінагрополітики

12.05.2022
452
Значно зросла кількість неякісних добрив, — Мінагрополітики фото, иллюстрация

Мінагрополітики України повідомило про суттєве збільшення на вітчизняному ринку частки мінеральних добрив, які не відповідають ДСТУ та ТУ.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«Так, зокрема, за інформацією однієї з філій Державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» (ДУ «Держгрунтохорона»), за результатами лабораторних досліджень встановлено факти невідповідності досліджених зразків мінеральних добрив «Державним стандартам України» (ДСТУ) та «Технічним умовам» (ТУ)», — йдеться в повідомленні.

При цьому в міністерстві зазначили, що якщо за підсумками 2020 р. та 2021 р. не відповідали вимогам ДСТУ та ТУ відповідно 4,1 % і 4,8 %  від загальної кількості досліджуваних зразків добрив, то за перші чотири місяці п.р. цей показник підвищився до 13,6 %.

«Зважаючи на вищевикладене та з метою запобігання придбанню неякісних мінеральних добрив, закликаємо всіх сільгосптоваровиробників бути вкрай обачливими при укладанні відповідних договорів купівлі», — підкреслюється в повідомленні.

Интервью
Немецкий опыт организации тепличного бизнеса — тема нашего разговора с директором инновационных технологий в растениеводстве консалтинговой компании «Аграрный Центр Innovation» Юрием Куликом, который недавно лично его изучал.            ... Подробнее
Олег Вагин более всего примечателен своей открытостью и готовностью делиться секретами выращивания многих растений. В последние годы он полностью сконцентрировался на выращивании голубики, перейдя от выращивания саженцев до закладки... Подробнее

1
0