Спецвозможности
Новости

Зерновим коридором готові готові вирушити ще 20 суден

08.08.2022
212
Зерновим коридором готові готові вирушити ще 20 суден фото, иллюстрация
Ігор Осташ

Після перших суден, які вийшли з портів Одеси так званим «зерновим коридором», готові вирушити ще 20 суден, повідомив посол України в Лівані Ігор Осташ.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Ігоря Остраша.

«Ми зараз у Тріполі, але зустріч першого судна з кукурудзою з Одеси відкладається. Чекаємо на завершення переговорного процесу у бізнесовій площині. За цим судном вже 20 інших готові вийти з Одеси. Україна робить всі спроби, щоб врятувати країни Близького Сходу та Африки від продовольчої кризи», — запевнив Ігор Остраш.

Також посол відзначив, що судна з українським зерном щотижня прямують з Рені та Ізмаїла до Лівану.

Нагадаємо, що 1 серпня з порту «Одеса» вперше з початку війни вийшло судно з українським продовольством.

Интервью
Марія Махновець (ліворуч), експерт з органічного трейдингу, на виставці BIOFACH, Нюрнберг, Німеччина, разом з експертами аграрного ринку - André Pilling та Марією Дідух (проект "Agritrade Ukraine")
Украина занимает 10-е место в мире по производству органических зернобобовых культур, по масличным и зерновым находится на 6-й позиции. Основные направления экспорта - Нидерланды, Германия,
Богдан Шаповал, директор UFEB
Кто из сельхозпроизводителей (даже небольших по объемам производства) не мечтает экспортировать продукцию и получать за нее твердую валюту? Посоветовать кому стоит начинать экспортно-ориентированную

1
0