Спецможливості
Новини

Завершено днопоглиблення акваторії для зернового терміналу Cargill

04.01.2018
1305
Завершено днопоглиблення акваторії для зернового терміналу Cargill фото, ілюстрація
Завершено днопоглиблення акваторії для зернового терміналу Cargill

Завершилися днопоглиблювальні роботи в рамках проекту «Реконструкція водних підходів, маневрових зон та операційних акваторій біля причалів з урахуванням перспективного вантажообігу морського порту «Південний», який повинен забезпечить функціонування зернового терміналу глобального сировинного трейдера Cargill і компанії MV Cargo. Роботи проводилися компанією China Harbour Engineering Сompany (CHEC). Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Facebook засновника MV Cargo Андрія Ставніцера.
«Сьогодні наші партнери - китайська днопоглиблювальна корпорація CHEC - підняли з дна акваторії майбутнього терміналу Cargill останній ківш з грунтом», - написав він.
«За документами проект повинен був закінчитися 31 березня. CHEC виконали роботу на три місяці раніше. 20 липня підняли перший ківш, 28 грудня - останній. Всього 4,4 млн кубометрів грунту. Це в три рази більше, ніж обсяг всієї мінеральної води за рік виробленої в Україні. Буде ще кілька офіційних процедур, роботи на підхідному каналі, але основна робота зроблена. А ми продовжуємо будувати. Капітальне будівництво завершено, зараз встановлюємо техніку і металоконструкції», - написав Ставніцер.
Варто додати, що MV Cargo будує зерновий термінал Cargill в порту «Південний», річна потужність якого складе 5 млн тонн. Потужність прийому і розвантаження зерна з залізниці складе 9 тис. тонн на добу. Одночасно можна буде зберігати 290 тис. тонн зерна. Комплекс буде обладнаний 14 силосами по 15 тис. тонн і складом підлогового зберігання на 80 тис. тонн. Загальна сума інвестицій - $ 150 млн. Термінал зможе забезпечити перевалку 10% зернових, вироблених в Україні.

Інтерв'ю
FAO не тільки переймається питанням, як нагодувати людство, а й намагається спрогнозувати прийдешнє АПК. Яким буде сільське господарство через 10 років, розповідає експерт FAO, українець Андрій Ярмак.
Corteva Agriscience — міжнародна сільськогосподарська компанія, яка чи не першою з найпотужніших аграрних компаній світу повністю припинила свою діяльність у рф через її воєнну агресію в Україні. Ситуація в країні, звісно, вплинула на... Подробнее

1
0