Спецможливості
Новини

Законопроєкт №3131-д про детінізацію АПК не торкнеться добропорядних фермерів, — співвласник ГК "Урожай"

18.09.2020
1288
Законопроєкт №3131-д про детінізацію АПК не торкнеться добропорядних фермерів, — співвласник ГК "Урожай" фото, ілюстрація
Олександр Левицький

Законопроєкт №3131-д про детінізацію агропромислового комплексу — правильний і не торкнеться добропорядних аграріїв, розповів співвласник групи компаній "Урожай" у Чернігівській області Олександр Левицький.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на unian.

«Хотілося б зрозуміти, яким його ухвалять у другому читанні, але в принципі цей законопроєкт правильний. З одного боку, він допоможе донаповнити місцеві бюджети і бюджет в цілому. З іншого боку, він вирівняє сільгоспвиробників і прибере тіньову складову», — пояснив Олександр Левицький. 

Як відомо, законопроєкт № 3131-д пропонує встановити мінімальну суму податків, яку повинен заплатити орендар або власник землі з гектара — поставлене податкове зобов'язання (ППЗ). Якщо сума податків (земельний податок, податок ФОП, податок на доходи фізичних осіб, єдиний соціальний внесок) на рік на гектар менше встановленої суми поставленого податкового зобов'язання, аграрій доплачує різницю до місцевого бюджету. 

«Ми проводили розрахунки: навіть у самому первісному вигляді (законопроєкту. - Ред.) моє підприємство не доплачувало б нічого. У нас була б ще переплата близько 300-400 тисяч гривень по податках. На нас цей законопроєкт ніяк би не позначився. Але є дуже багато недобропорядних маленьких фермерів, які не платять ніяких податків. Обробляють чиїсь паї... Це неправильно», — підкреслив аграрій. 

Він нагадав, що податки йдуть, в тому числі на підтримку інфраструктури населених пунктів і умов життя для жителів. 

«Ми ж ходимо по дорогах. Нам подобаються підметені вулиці. Нам подобається чистота і порядок. Нам подобається освітлення в місті. Але ніхто не хоче за це платити. Я вважаю, що це неправильно», — сказав Олександр Левицький.

Інтерв'ю
Компанія «Нертус» активно розвиває два напрямки. Перший — насінництво гібридів соняшнику й кукурудзи сербської селекції. Другий — ЗЗР та мікродобрива. На сьогодні в портфелі компанії «Нертус» вже 70 препаратів для зернових, зернобобових,... Подробнее
Малі запаси вологи та відсутність опадів в період березень-квітень формують певні обмеження для вирощування даної культури. Так, на 10 квітня ц. р. залежно від типів грунтів, у південних регіонах, запаси вологи складали в метровому шарі 60... Подробнее

1
0