Спецможливості
Новини

USAID збирається кредитувати українських аграріїв

20.10.2016
1072
USAID збирається кредитувати українських аграріїв фото, ілюстрація

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) збирається видавати кредити українським малим і середнім фермерам,а також сільськогосподарським підприємствам у сільській місцевості. Кредитування здійснюватиметься через кредитні спілки (КС), які розраховані на період з 2016 по 2020 рік.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна 

У процесі засідання "круглого столу", присвяченого Міжнародному дню кредитних спілок у Києві в середу, директор проекту Єва Сержинська заявила, що керівництво програми сподівається за чотири роки залучити до 24 тис. нових позичальників в сільському господарстві. Вони розраховують домогтися такої кількості за рахунок співпраці, щонайменше, з 68 кредитними спілками.

Як сказала Сержинська, проект буде працювати в тісній кооперації з регулятором у сфері вдосконалення нормативно-правової бази, з асоціаціями КС і з самими спілками.

Керівник проектів та програм департаменту стратегії реформування Національного банку України Олена Онищук зазначила, що перш ніж реформувати український ринок КС, потрібно внести необхідні поправки в законодавчу базу.

Повідомляють, що USAID фінансуватиме проект, але за його реалізацію візьметься Всесвітня рада кредитних спілок (WOCCU).

Нагадаємо, вперше департамент кредитування розвитку USAID (DCA) почав співпрацювати з українськими КС в 2014 році. Тоді у Львівській, Херсонській та Харківській областях USAID спільно з п'ятьма спілками почав реалізацію восьмирічної програми підтримки українських аграріїв .

Ключові слова: USAID

Інтерв'ю
Земельна реформа аж ніяк не завершилася з прийняттям закону про обіг сільськогосподарських земель. Вона потребує прийняття супутніх законів та підзаконних актів, що забезпечать функціонування ринку землі. Про долю цих законів і... Подробнее
голова Української асоціації молодих фермерів Дмитро Мічурін
З розвитком агросектору України підвищуються і вимоги до фахівців аграрної галузі. Навчальні програми профільних вузів все ще часто не відповідають ні вимогам агрокомпаній, ні швидкості розвитку сучасних технологій в АПК. Тому все більший... Подробнее

1
0