Спецможливості
Новини

«Укрзалізниця» називає звинувачення у зриві експорту зерна безпідставними

22.12.2017
1457
«Укрзалізниця» називає звинувачення у зриві експорту зерна безпідставними фото, ілюстрація
«Укрзалізниця» називає звинувачення у зриві експорту зерна безпідставними

За 11 місяців 2017 року «Укрзалізниця» перевезла 33,6 млн тонн зернових вантажів. Це на 18,2 % більше у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. Про це пише propozitsiya.com з посилання на прес-службу компанії.

За словами директора з економіки та фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрія Рязанцева, обсяги перевезень зернових зростали швидшими темпами, ніж робочий парк зерновозів Укрзалізниці.

«У 2017 році робочий парк зерновозів збільшили в середньому за добу на 11,7 % або 2 тисячі вагонів. Кількість навантажених в середньому за добу вагонів зросла на 14,7 %, що свідчить про підвищення ефективності використання робочого парку зерновозів. Факти свідчать про те, що «Укрзалізниця» покращила свою роботу з перевезення зерна, і звинувачення, що лунають на адресу компанії, - безпідставні», - сказав він.

Натомість в «Укрзалізниці» вважають, що саме вантажовідправники та інші учасниками логістичного процесу винні у неефективному використанні рухомого складу УЗ.

«У своїх звинуваченнях та в критиці на адресу «Укрзалізниці» зернотрейдери вийшли на самих себе. Саме обіг вагону і їх наявність залежить від чіткого та своєчасного планування. Адже проблеми в плануванні знищують ритмічність перевезень», – додав Андрій Рязанцев.

За словами директора філії «Центру транспортної логістики» (ЦТЛ) ПАТ «Укрзалізниця» Сергія Підгородецького, виходом з цієї ситуації може бути організація завчасного планування.

«З 53 тисяч заявок на перевезення тільки одна тисяча замовлень зроблена завчасно та згідно з інструкціями організації перевезення вантажів. Левова частка клієнтів працюють у авральному режимі, що ускладнює роботу залізничників та уповільнює перевезення вантажів», – прокоментував Сергій Підгородецький.

Також, за його словами, для покращення перевізного процесу зернотрейдерам варто розвивати свою інфраструктуру, навантажувальні можливості відправних пунктів та збільшення приватного парку зерновозів.

Інтерв'ю
Валерія Маринюк
Валерія Валеріївна Маринюк у 2023 році отримала у спадок ТОВ «Алмар Агро», яке розташоване в селі Котюжани Могилів-Подільського району Вінницької області. Аграрне господарство спеціалізується на вирощуванні зернових, олійних та технічних... Подробнее
Співзасновники компанії Андрій Марійчин та Олексій Голуб.
«НОВИЙ ЕЛЕВАТОР» свою діяльність розпочав 12 років тому із надання послуг сушіння зерна на обладнанні відомих іноземних виробників. Особливістю роботи цієї компанії, її підходів до роботи, було використання в якості палива для отримання... Подробнее

1
0