Спецможливості
Новини

Порт «Ніка-Тера» прийняв суховантаж з найбільшою довжиною

19.10.2021
624
Порт «Ніка-Тера» прийняв суховантаж з найбільшою довжиною фото, ілюстрація

Порт «Ніка-Тера», що входить в Group DF, прийняв судно з найбільшою довжиною за свою історію — суховантаж Cymona Glory (Маршаллові острова), місткістю до 66 тисяч тонн.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на agrotrend.

Суховантаж Cymona Glory побудований у 2011 році, довжина судна — 235 метрів, ширина — 32,25 метра, дедвейт — 84,1 тисяч тонн.

«Порт має у своєму розпорядженні всю необхідну інфраструктуру, щоб приймати різні типи вантажів і довантажувати на рейді такі великотоннажні судна, як Cymona Glory», — прокоментував СЕО порту «Ніка-Тера» Алім Агакішиєв.

Cудно було завантажене шротом до максимальної осадки двома погрузмашинами одночасно. Біля причалу було завантажено 49 тисяч тонн. Подальше дозавантаження до 66 тисяч тонн відбуватиметься на рейді для відправки до Індії.

Україна експортує шрот у 20 країн світу. Згідно з оцінками аналітиків Group DF, у 2019-2020 МР Україна на 10% перевищила експортні показники шроту попереднього року.

У розвиток порту Group DF інвестовано понад 1,5 млрд гривень. В рамках реалізації Програми зі збільшення пропускної здатності побудований новий ваговий комплекс, збільшено кількість причалів до 8 (довжиною 1900 метрів), побудована сучасна виробнича технологічна лабораторія, збільшено парк локомотивів (до 10) та протяжність власних залізничних шляхів (до 23 км).

У 2020 році термінал прийняв 409 суден, перевантаживши 7,380 млн тонн вантажів. Структура вантажообігу у 2020 році виглядала таким чином: зернові, зернобобові та олійні вантажі склали понад 5,55 млн тонн або 75% від загального обсягу, навалочні — 1,27 млн тонн (18%), наливні — 323 тис. тонн (4%), мінеральні добрива — 215 тис. тонн (3%).

 

Інтерв'ю
Валентина Болоховська, лауреат Державної премі України в галузі науки й техніки, один із засновників "БТУ-Центр"
«БТУ-Центр» — один із найвідоміших в Ук­раїні вітчиз­ня­них ви­роб­ників біологічних про­дук­тів для сільсько­го гос­по­дар­ст­ва. Ком­панія пра­цює з 1999 ро­ку, й звідтоді на ри­нок ви­ве­де­но чи
Органічне землеробство в поєднанні з бджолозапиленням - новий перспективний тренд у сільському господарстві. Не відстають від світових тенденцій і українські аграрії. Компанія "Агроінвест Холдинг" ризикнула і запустила пілотний проект з... Подробнее

1
0