Спецможливості
Агробізнес

Особливості застосування гумінових добрив

11.02.2020
3445
Особливості застосування гумінових добрив фото, ілюстрація

Спокійна й стабільна робота українським аграріям лише сниться. В багатьох регіонах ситуація з вологою в період осінньої посівної склалася жахлива. До, під час і після сівби опадів не було, а якщо й були, то дуже незначні. «Земля чорна стоїть. Ми в розпачі», — бідкаються сільгоспвиробники через посівну «на суху» та її наслідки. Та неминуче настає весна, а з нею оживають і надії на краще.

 

 

 

 

Справжня допомога, а не міфічна панацея

Авжеж, без вчасного дощу жоден препарат не спрацює як слід. Та чи продовжуватиме аграрій справу, розпочату з осені, чи вирощуватиме цієї весни лише ярі культури — в будь-якому разі йому стануть в пригоді давно й добре відомі в Україні препарати. Це — комплексні гумінові добрива від ТОВ АФ «Гермес» на основі вермікомпосту, що працюють не лише як уже звичні багатьом гумати. Вони мають властивості стимуляторів росту, біо- та мікродобрив.

Уже 25 років поспіль «Гермес» виробляє гумінові добрива, ефективність яких перевірена аграріями на практиці та підтверджена науковцями шляхом численних дослідів. Зокрема, в співпраці з Інститутом зернових культур НААН отримані дуже переконливі результати.

У таблиці наведено економічний ефект на озимій пшениці сорту Антонівка залежно від використання мінеральних добрив і гумінових препаратів Гумікор та Гумісол-плюс 01 Зернові.

Гумікор — стимулятор-коренеутворювач, виготовлений у формі гумінової суспензії, призначений для передвисівної обробки насіння різних культур, наприклад зернових — озимих чи ярих.

Гумісол-плюс 01 Зернові — рідке комплексне гумінове добриво, повністю водорозчинне. Містить на фоні гумінових речовин природні стимулятори росту, корисну ґрунтову мікрофлору, а також збагачене мікроелементами саме під потреби зернових культур.

 

Заощадити та заробити

Звичайно, ТОВ АФ «Гермес» не закликає аграріїв просто зараз повністю відмовитися від унесення мінеральних добрив. Ідеться про їхнє розумне використання. Досліди Ерастівської дослідної станції Інституту зернових культур свідчать про економічну обґрунтованість використання добрив Гумісол навіть порівняно з мінеральними.

Дослідження в Інституті ґрунтознавства та агрохімії ім. О.Н. Соколовського засвідчили реальну можливість скорочувати обсяги внесення мінеральних добрив без втрат урожайності. Ця технологія, відома як органо-адаптивна, дає змогу скоротити витрати на агрохімічні засоби на рівні 30%, що усереднено дорівнює економії близько 1000 грн/га. Це можливо завдяки заміні традиційного способу внесення добрив на систему комбінованих позакореневих підживлень із використанням гумінових добрив Гумісол.

Вибір — за вами

Залишатися прихильником виключно традиційних технологій чи переходити на вигідніші економічні схеми, які забезпечують вищу рентабельність агробізнесу, — вибір за вами. Тож не зволікайте та зробіть уже цієї весни перший крок до ощадливого господарювання, більшої стабільності та кращих прибутків. Добрива Гумісол вам у цьому допоможуть!

Інтерв'ю
Директорка господарства, Аліна Ковальчук
ТОВ «Аліанд» — невелике сімейне господарство, що обробляє 280 га землі у Вінницькому, Козятинському, Липовецькому та Хмільницькому районах. Підприємство спеціалізується на вирощуванні кукурудзи, сої, пшениці, ячменю та соняшнику.... Подробнее
Андрій Кожухар, генеральний директор компанії «Самміт-Агро Юкрейн»
Аграрне життя нашої країни, як і будь-яке життя, дуже насичене та наповнене різними подіями. Цей рік виявився драматичним, але в той же час військові події стали каталізатором потужних бізнес-процесів, відкрили надздібності аграрних... Подробнее

1
0