Новини
НІБУЛОН використовуватиме штучний інтелект для здешевлення розмінування полів
23.10.2024
242
Компанія «НІБУЛОН» планує у 2025 році зменшити собівартість гуманітарного розмінування сільськогосподарських земель, щоб прискорити їхнє повернення в обіг, повідомив Михайло Васильович, директор із взаємодії з органами влади «НІБУЛОНу», на конференції Ukraine Mine Action 2024, яка відбулася 17-18 жовтня у швейцарській Лозанні.
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці «НІБУЛОН».
За два роки роботи у сфері розмінування компанія отримала п'ять сертифікатів, сформувала парк техніки для розмінування та запустила масштабну програму навчання персоналу. Тепер «НІБУЛОН» прагне знизити витрати держави на компенсацію послуг розмінування для агровиробників, активно використовуючи нові технології.
Компанія вже застосовує обладнання SEFOR Solutions для трекінгу роботи саперів і планує залучати штучний інтелект для аналізу аерофотозйомки, щоб ідентифікувати міни на забруднених полях. Для цього буде використано інструмент Safe Pro Group Inc., що допоможе швидше ухвалювати рішення та знизити витрати на розмінування.
«Як і з експортом зерна, так і з розмінуванням ми прагнемо створити ефективну модель роботи, яка забезпечить низьку собівартість та високу якість», – зазначив Михайло Васильович.
Завдяки підтримці німецького уряду, ЄБРР та IFC, компанія вже повернула в обіг 5,5 тисяч гектарів землі на Миколаївщині, забезпечивши стабільний дохід для 570 землевласників.
Конференція Ukraine Mine Action 2024, яка зібрала представників із 55 країн, стала продовженням минулорічної міжнародної зустрічі з гуманітарного розмінування в Україні.
Попередня стаття
Наступна стаття
Читайте також
Інтерв'ю
Використання теплогенераторів на альтернативному виді палива під час сушіння зернових є питанням номер один серед власників фермерських і навіть промислових елеваторів. Наразі вже багато агропідприємств переобладнали свої зерносушильні... Подробнее
Традиційним джерелом байпасного крохмалю в раціонах корів є зерно кукурудзи. Його особливістю є те, що він не ферментується у рубці і стає доступним вже у тонкому відділі кишечника. Це допомагає збільшити надходження глюкози у кров’яне... Подробнее
Статті