Спецвозможности
Новости

Незважаючи на ризики на Донеччині готуються збирати врожай

27.06.2022
434
Незважаючи на ризики на Донеччині готуються збирати врожай фото, иллюстрация

В тій частині Донецької області, де немає активних бойових дій, сільгоспвиробники перевіряють техніку та планують за тиждень-два збирати ранні зернові.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Суспільне.

«Перше небезпека це бойові дії, воно може в будь-який момент попасти сюди і просто згоріти. І ми не можемо прибрати цю пшеницю. Коли механізатор працює на полі, він може не побачити цю міну, наїхати на міну і може підірватись на ній. Це теж небезпека. Ми всі ризикуємо», — розповідає фермер Олександр Журавський.

Попри ризик, наразі техніку готують до жнив. За тиждень-два планують розпочати.

«Немає у нас дизпалива, тому що ціна велика. І кажуть що ціни на зерно також не буде. Ціни поки немає, її не об'являють, ми її не знаємо. Але це не так і важно, тому що якщо дійдуть бойові дії, ми боїмося, що ми не скосимо. Тому, що кожного дня, кожної ночі обстріли ми чуємо, що обстріли наближаються все ближче і ближче», — говорить фермер Володимир Скоропад.

Нагадуємо, що в Україні вже дві області приступили до збирання врожаю.

Ключевые слова: Донеччина, жнива 2022

Интервью
координатор проекта "Купуймо разом!" Томаш Будзяк
Сельское хозяйство относится к тем отраслям, где объединение может принести к значительному повышению конкурентоспособности. По инициативе крупнейшей в Польше гастрономической закупочной группы Horeca GGZ в Украине будет создана... Подробнее
Карлос Альберто Сесарі
В Украине за последние полтора десятка лет многие хозяйства пыталось вводить нулевую или минимальную обработку почвы. И большинство, столкнувшись с проблемой снижения урожайности, возвращались к традиционной технологии. Аргентина многим... Подробнее

1
0