Спецвозможности
Новости

Нестача зерновозів — у Польщі знайшли рішення

27.05.2022
588
Нестача зерновозів — у Польщі знайшли рішення фото, иллюстрация

Польський перевізник PKP Cargo запропонував використовувати для перевезень українського зерна по території ЄС напіввагони, здійснюючи навантаження у біг-бігах.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на USM.

Представник PKP Cargo Станіслав Войтович пояснив, що у Польщі зараз не вистачає зерновозів, призначених для курсування євроколіями. Тому і запропонував розглянути для транспортування напіввагони, в яких можна розміщувати біг-біги із зерновими вантажами.

Свою ініціативу Войтович озвучив 26 травня під час онлайн-наради з «Укрзалізницею».

Одна з вітчизняних аграрних компаній заявила, що готова розглянути цю пропозицію. В УЗ погодилися розглянути можливість таких перевезень, виходячи із заявок відправників вантажу, з метою збільшення обсягів транспортування зернових.

Президент Української зернової асоціації Микола Горбачов у цьому контексті зазначив, що необхідно узгодити транспортування із стороною, що приймає. 

«Якщо ми привеземо біг-біги до порту Гданськ, чи зможуть вони їх прийняти», — звернув він увагу.

Интервью
    Советник Посольства Франции в Украине по вопросам сельского хозяйства Николя Перрен рассказал сайту propozitsiya.com, чем в звании великой аграрной страны ничего нет плохого, чем его родина заслужила это звание и чем со своего... Подробнее
    Новые «Правила использования воздушного пространства Украины» вызвали немало вопросов и нареканий со стороны пользователей дронов. Мы пообщались с руководителем компании Drone.ua Валерием Яковенко, чтобы узнать, какие же последствия... Подробнее

1
0