Спецвозможности
Новости

На Запоріжжі рашисти знищили тракторну бригаду

04.04.2022
828
На Запоріжжі рашисти знищили тракторну бригаду фото, иллюстрация

У місті Гуляйполе Запорізької області внаслідок обстрілу російських військ знищено сільськогосподарську техніку підприємства «Челсо і К».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Гуляйполе.City.

В обласній військовій адміністрації зазначили, що такі дії агресора є характерними та загрожують зривом посівної, попри намагання запорізьких фермерів забезпечити область зерном.

Серед знищеної сільгосптехніки — комбайн, КАМАЗ, оприскувач, трактори та інша техніка. Крім того, згоріли селітра та карбамід. Працівники підприємства не постраждали.

Директор підприємства Олександр Черненко розповів, що незважаючи на те, що сільгосптехніка не підлягає ремонту та відновленню, він все одно планує продовжувати посівну.

«Будемо проводити посівну вручну. Як зможемо, так і будемо це робити. Сподіваємося, нам допоможуть сусідні підприємства, які не постраждали від обстрілів російських військових. Зараз вся Україна допомагає одна одному», — зауважив директор.

Интервью
«Зерновые технологии-2018» завершили выставочный сезон для аграрной отрасли, ведь скоро - открытие нового сезона, полевого. Для УПЭК, владельца предприятия «Лозовские машины», одного из флагманов отечественного сельскохозяйственного... Подробнее
Сейчас идет горячее обсуждение законопроекта об обороте сельскохозяйственных земель. Сегодня по этому поводу соберется комитет ВР по вопросам аграрной и земельной политики. Накануне мы пообщались с секретарем комитета Иваном Чайкивским,... Подробнее

1
0