Спецвозможности
Новости

На підтримку аграріїв Львівщини виділять 22 млн грн

18.04.2022
331
На підтримку аграріїв Львівщини виділять 22 млн грн фото, иллюстрация

На Львівщині затвердили Комплексну програму підтримки та розвитку сільського господарства, адаптовану до умов воєнного стану.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на loda.gov.ua.

Програма має основні чотири напрямки, на які загалом спрямують понад 22 мільйони гривень, що на 6 мільйонів більше, аніж планувалося на початку 2022 року.

Аграріям надаватимуть пільгові кредити під 3 % річних у сумі до 150 тисяч для поповнення обігових коштів і до 500 тисяч на капітальні видатки, якщо вони складатимуть не менше 70 % від суми кредиту. На такі кредити в програмі закладено 10 млн грн.

«Розуміємо, що через війну деякі регіони, які були вагомими у виробництві сільгосппродукції, фізично не зможуть провести посівну кампанію. Відповідно до цього, програма підтримки сільгоспвиробників має дві ключові мети. З одного боку, завдяки нашим аграріям плануємо частково компенсувати втрати галузі, спричинені активними воєнними діями в інших областях. З іншого, така допомога дасть змогу успішно провести на Львівщині посівну кампанію, засіяти більші площі та забезпечити людей робочими місцями», — зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

Також у межах програми сільгоспвиробникам допоможуть відшкодувати відсотки за залученими кредитами. Підтримка надається в розмірі 1,5 облікової ставки НБУ.

Интервью
Ежегодно дистрибьюторам украинского аграрного рынка становится все труднее работать. Они вынуждены пересматривать свое отношение к процессу дистрибуции, трансформироваться из просто продавцов материально-технических ценностей (МТЦ) в... Подробнее
Владимир Яковчук, генеральный директор Евралис Семенс Украина
Генеральный директор ООО «Евралис Семенс Украина» Владимир Яковчук рассказывает о новинках французского семенного бренда в сезоне-2017 и "закулисной" жизни компании.    

1
0