Спецможливості
Новини

Борошно скоро подорожчає

23.08.2016
1235
Борошно скоро подорожчає фото, ілюстрація
boroshno

Ціна на борошно протягом останніх тижнів в україні не змінювалася і залишалася стабільною в межах 5,4-5,95 тис. грн/тону. Але ситуація може кардинально змінитися вже найближчим часом, запевняються експерти. Борошно подорожчає .

Про це повідомляє Agravery

Попри те, що вітчизняні порти працюють на повну потужність у розпал сезону, а на українське зерно є стабільний попит щодо експорту з боку багатьох держав. Все ж, ціни на пшеницю минулого тижня також залишалися стабільними. Постачальники зерна мають можливість збути свою продукцію у найкоротші строки. Можливо, вони й хотіли б підвищення ціни на продукт, але переробники не готові збільшувати закупівельні ціни.

Та попри це, борошно мели стверджують, що останнім часом почали відчувати деяку нестабільність і нестачу гарної борошномельної пшениці високої якості. Більшість пропозиції – це фуражна пшениця. Така ситуація в короткостроковій перспективі все ж буде змушувати їх піднімати закупівельні ціни з метою залучення партій пшениці з необхідними якісними показниками. Швидше за все, що ця ж ситуація спонукатиме й виробників якісної пшениці також підвищити ціни на свій продукт, відчуваючи більшу потребу у ній на ринку та розуміючи, що попит перевищує пропозицію.

Загалом, відпускні ціни на продукти переробки зерна цього тижня такі:

Борошно вищого ґатунку коштує в межах 5400 – 5950 грн/тону.

Борошно першого ґатунку – 5100 - 5650 грн/тону.

Борошно другого ґатунку – 4500 – 4900 грн/тону.

Висівки пшеничні негранульовані – 2300-2800 грн/тону.

Нагадаємо, урожаю зернових зберуть більше від очікуваного – аналітик. українські аграрії цього року зберуть більше кукурудзи, пшениці, вівса, ячменю, жита, і гороху. Зокрема, передбачається, що пшениці буде зібрано по 40 ц/га.

Ключові слова: борошно

Інтерв'ю
Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) офіційно працює в Україні з лютого 2016 року. Служба була утворена відповідно до постанови КМУ від
Про глобальне потепління говорять уже кілька десятиліть. Які конкретні практичні наслідки від нього вже відчуло сільське господарство України і на що ще очікувати розповідає найавторитетніший в

1
0