Спецможливості
Новини

МХП завершила угоду з придбання «Українського М’ясного Хутора»

09:00 • Вчора
146
МХП завершила угоду з придбання «Українського М’ясного Хутора»  фото, ілюстрація
Компанія МХП отримала підтвердження від АМКУ про дозвіл на придбання 100% корпоративних прав у ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ М’ЯСНИЙ ХУТІР» (УМХ).
 
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз МХП.
 
Отримання відповідного дозволу АМКУ було останньою умовою, необхідною для закриття угоди. Таким чином, одразу після відновлення доступу до державних реєстрів відбудеться закриття угоди, а МХП стане  власником 100% ТОВ «Український мʼясний хутір».
 
ТОВ «Український Мʼясний Хутір» виготовляє продукцію під брендами «Мʼясний хутір» та Parowki. Угода не стосується компанії ТОВ «ДМИТРУК-ФУДЗ», яка виготовляє снеки під ТМ «Дмитрук» (KABANOSY) та ТМ «Чікенззз».
 
Попри повномасштабну війну, МХП продовжує не тільки стабільно працювати, але й активно інвестує  — компанія є одним з найбільших інвесторів в Україні. Інвестиції в бізнеси, які розширюють  кулінарну експертизу компанії, — один із напрямів, яким рухається МХП для розбудови кулінарної екосистеми.
 
Ці інвестиції не лише зміцнюють бізнес, а й дозволяють підтримувати харчову безпеку країни, створювати нові робочі місця, робити більший внесок в національну економіку.
 
«Основним пріоритетом МХП є розвиток бізнесу в Україні. Ми не тільки стабільно працюємо в складних умовах, але й активно інвестуємо у нові бізнеси, які можуть посилити кулінарну експертизу компанії. «Український Мʼясний Хутір» має успішно напрацьовані бізнес-підходи, а завдяки досвіду та експертизі МХП у різних сферах, компанія зможе досягти ще більшого розвитку та успіху» — коментує закриття угоди Дмитро Зозуля, заступник СЕО МХП з М&A.
 
В ТОВ «Український Мʼясний Хутір» змінюється структура власності, але операційно і фінансово компанія залишається автономною. МХП планує посилити команду додатковими ролями та співробітниками, які допоможуть досягати нових цілей і реалізувати амбітні проєкти, але при цьому децентралізоване ухвалення рішень залишається за управлінською командою УМХ.
 
«Ця угода є справжньою win-win історією: МХП зміцнить позиції у кулінарному напрямі, а ДМИТРУК-ФУДЗ зосередиться на глобалізації снекового бізнесу та вдосконаленні якості у всіх аспектах діяльності. У результаті в Україні зростатимуть і зміцнюватимуться одразу два успішні бізнеси, створюючи нові можливості та перспективи. Водночас ми зосередимось на тому, щоб перехідний етап був легким і непомітним для команди, партнерів і ключових бізнес-процесів» — відзначив Тарас Скорупський, СЕО компанії ДМИТРУК-ФУДЗ.
 
Нагадаємо, що за версією видань Forbes Ukraine та видання NV, МХП є одним з найбільших інвесторів в Україні. За час повномасштабного вторгнення компанія скерувала 14,8 млрд гривень у розвиток бізнесу в Україні. Серед основних напрямів для інвестування – підтримка та модернізація технологій і обладнання, диджитальна трансформація, проєкти зі збільшення ефективності виробництва та зменшення собівартості продукції,  енергоефективність та енергонезалежність компанії, соціальні ініціативи, розвиток кулінарного бізнесу та випуск нових продуктів. 

Інтерв'ю
Олена Березовська, президент громадської спілки «Органічна Україна»
Громадська Спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» була створена у 2012 році. Її ініціаторами стали шість підприємств, що виробляли молоко, бакалію, овочі, чай та
Максим Тарапата
Україна є лідером з експорту олії в світі. Один з перспективних ринків для української олії - КНР, на якому інтерес до соняшниковій олії постійно зростає. Які складнощі очікують українських імпортерів, розповів Максим Тарапата, генеральний... Подробнее

1
0