Спецможливості
Новини

Користь гречаних пластівців для організму

17.02.2024
357
Користь гречаних пластівців для організму фото, ілюстрація

Сьогоднішній динамічний ритм життя зробив продукцію швидкого приготування одним із найкращих наших помічників. Особливо це стосується каш, адже вони є джерелом необхідних організму вуглеводів, мінеральних елементів та вітамінів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Добродія Фудз.

Одною із популярних каш серед українців є гречана. На її основі виготовляються гречані пластівці, які швидко готуються, мають приємний смак і зберігають користь крупи.

Секрет виробництва такої продукції полягає в обробці на спеціальному обладнанні, яке розрізає зерна на пластинки та пресує. В результаті процедури ми отримуємо дієтичний гречаний продукт, який зберігає корисні властивості.

Ще один цікавий факт – глікемічний індекс гречаних пластівців складає 40. Цей низький показник підійде для тих споживачів, які страждають на діабет або дбають про фігуру.

Також гречані пластівці корисні при проблемах із травленням, адже впливають на очищення організму від токсинів, шлаків, нормалізацію процесу метаболізму, зниження ймовірності виникнення каменів у жовчному міхурі з-за високого вмісту клітковини.

Експерти Добродія Фудз зазначають, що у гречці міститься дуже багато заліза. Цього елементу в продукті навіть більше, ніж в яловичині та телятині. Тому гречані пластівці можна вживати при анемії і для запобігання виникнення даного захворювання.

Завдяки вітамінно-мінеральному комплексу вони рекомендовані до вживання не лише при певних хворобах, але й з метою зарядитися енергією на весь день. І що важливо – без шкоди для фігури.

Подібний прийом їжі підніме настрій, зміцнить здоров’я, поліпшить загальне самопочуття організму без шкоди для нього.

До речі, нещодавно продуктовий портфель ТМ Добродія розширився за рахунок збільшених порцій каш швидкого приготування на основі гречаних пластівців з оригінальними смаками. Для гурманів додали не лише улюблені сири, а й трюфель.

Інтерв'ю
Одним із найвідоміших не лише в Україні, а й у всьому світі центрів пшеничної селекції є Миронівка (Київщина), яку недарма називають пшеничною столицею, батьківщиною української озимої пшениці, адже саме тут працює Миронівський інститут... Подробнее
Новітні системи обробітку ґрунту, насіннєвий матеріал від найкращих оригінаторів, нові підходи до живлення рослин, інтегровані системи захисту із залученням сучасних ЗЗР — все це стало звичним і пріоритетним для багатьох господарств... Подробнее

1
0