Спецможливості
Новини

Капітальний ремонт індійського гіганта з виробництва добрив дасть 25% додаткового аміаку

02.11.2021
511
 Капітальний ремонт індійського гіганта з виробництва добрив дасть 25% додаткового аміаку фото, ілюстрація

Індійська корпорація Mangalore Chemicals and Fertilizers ltd (MCF) вирішила модернізувати свої аміачні потужності у 2022 році.

Про це пише propozitsiya.com із посиланням на agroxxi.

Заводи з виробництва аміаку та карбаміду MCF були введені в експлуатацію у 1976 році, і компанія щорічно виробляє близько 4 мільйонів тонн карбаміду.

Індія продовжує політику імпортозаміщення азотних добрив, повідомляє Дімпл Гупта. Один із повністю реконструйованих заводів планується відкрити у 2022 році.

Директор MCF — Прабхакар Рао сказав, що реконструкція викликана новими правилами Департаменту добрив: «Нова політика щодо карбаміду, яка спрямовує виробників карбаміду на подальше поліпшення своїх норм споживання енергії, спонукала MCF провести капітальну реконструкцію свого заводу з виробництва аміаку (проміжна ланка) з наміром покращити технологію з погляду енергоспоживання та виходу продукції».

«У грудні 2020 року виробництво перевели повністю на природний газ, що призвело до енергозбереження та значних екологічних переваг. Існуючі установки вивчили відомі постачальники технологій у галузі аміаку. Відповідно план реконструкції був розроблений на основі технології Kellogg Brown & Root. Екологічний дозвіл видано Міністерством довкілля у серпні 2018 року, і згодом компанія Worley виконала детальне проектування та інжиніринг», — додав він.

«Реконструкція заводу відбудеться із дотриманням високих стандартів безпеки. Проєкт зменшить споживання енергії при виробництві карбаміду приблизно на 12 відсотків. Завод також випускатиме до 25% додаткового аміаку в рамках імпортозаміщення. Введення об'єкта в експлуатацію намічено на червень 2022 року», — сказав Прабхакар Рао.

У сільському господарстві сечовина (отримана з аміаку) має велике значення, оскільки вона використовується як добрива, багате на азот. Аміак синтезується з водню, що у природному газі, і з азоту, що у повітрі.

Близько 80% аміаку випускається промисловістю для використання як добрива у сільському господарстві. Поряд з цим аміак також застосовується як газоподібний холодоагент для очищення водопостачання, при виробництві пластмас, текстилю, пестицидів, барвників та інших хімікатів.

Інтерв'ю
Щороку дистриб’юторам українського аграрного ринку стає дедалі важче працювати. Вони вимушені переглядати своє ставлення до процесу дистриб’юції, трансформуватися із просто продавців матеріально-технічних цінностей (МТЦ) у постачальників... Подробнее
Люди, які в усьому шукають позитив, відзначають, що нинішньої весни на полях хоча б хвороби не дошкуляють. «І так, і ні», — коментує ситуацію менеджер з технічної підтримки напряму захисту насіння компанії «Сингента», фітопатолог, кандидат... Подробнее

1
0