Спецможливості
Новини

Як сільгоспвиробникам подовжити ліцензію на зберігання пального

29.12.2020
1833
Як сільгоспвиробникам подовжити ліцензію на зберігання пального фото, ілюстрація

Сільгосптоваровиробники, які закуповують пальне та зберігають його на своїй території задля подальшого використання, повинні мати відповідну ліцензію і вчасно її подовжувати, повідомляє Департамент агропромрозвитку Львівської ОДА.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на facebook.com/DAPRLODA. 

Ліцензії на пальне зобов’язані отримати й сільгоспвиробники, які є платниками єдиного податку четвертої групи та використовують пальне виключно для власних потреб.

Важливо нагадати, що суб’єкти господарювання отримують ліцензії на право зберігання пального на кожне місце його зберігання.

Алгоритм дій щодо подовження ліцензії на зберігання палива такий: суб’єкт господарювання повинен щорічно вносити річну плату за ліцензію на зберігання пального за кожний наступний рік дії відповідної ліцензії до закінчення строку, зазначеного на оригіналі ліцензії у відмітці про поточне щорічне внесення плати в сумі 780 грн і зараховується до місцевих бюджетів по місцю здійснення діяльності. Після здійснення чергового платежу дія ліцензії продовжується ще на один рік.

Для продовження дії ліцензії суб’єкт господарювання повинен подати до Головного управління ДПС в області за місцем розташування місць зберігання пального такі документи:

  • заяву про внесення чергового платежу;
  • копію платіжного доручення з відміткою банку про сплату;
  • паперовий оригінал ліцензії (на ньому буде проставлятися відмітка про внесення плати на наступний рік).

В ДПС нагадують, що у разі невчасного внесення щорічного платежу, дія ліцензії призупиняється.

Тимчасово до 31 березня 2020 року до суб’єктів господарювання не застосовувалась фінансова санкція у разі зберігання пального без наявності відповідної ліцензії.

Проте, з 01.04.2020 року за зберігання пального без наявності ліцензії до суб’єктів господарювання застосовуватимуться фінансові санкції у розмірі — 500 000 гривень (ст.15 Закону України № 481).

Інтерв'ю
Радник з сільського господарства Посольства Франції в Україні Ніколя Перрен
    Радник Посольства Франції в Україні з питань сільського господарства Ніколя Перрен розповів сайту propozitsiya.com, чому в званні великої аграрної країни нема нічого поганого, чим його батьківщина заслужила це звання і чим зі свого... Подробнее
Ірина Кухтіна
Про необхідність об’єднання виробників ягід, левова частка яких в Україні вирощується одноосібниками й домогосподарствами, говорять уже давно. Минулого року така асоціація – «Ягідництво України» - була зареєстрована. Редакція вирішила... Подробнее

1
0