Спецможливості
Новини

Як підзаробити на оренді сільгосптехніки?

25.04.2017
3821
Як підзаробити на оренді сільгосптехніки? фото, ілюстрація
З новою технікою, швидко обробивши свої поля, ви можете надавати послуги по обробітку грунту, посіву та збиранню врожаю і іншим підприємствам, зокрема і багатьох агрохолдингам

Власна нова техніка дає додаткові переваги підприємству. Так, швидко обробивши свої поля, можна надавати послуги по обробітку грунту, посіву та збиранню врожаю й іншим підприємствам. Про про додаткові бізнес-можливості техніки та максимізацію прибутків господарства розповів голова ФГ "Фаворит-Агро Плюс" Олександр Циганенко, пише propozitsiya.com з посиланням на Agravery.com.

"Іще перед заснуванням власного господарства я добре усвідомлював, що лише  на  продажі польових культур постійно заробляти важко. Я пішов від зворотнього і побачив, що власна нова техніка дає додаткові переваги підприємству. Так, швидко обробивши свої поля, ви можете надавати послуги по обробітку грунту, посіву та збиранню врожаю і іншим підприємствам, зокрема і багатьох агрохолдингам. Це фактично додатковий повноцінний бізнес на базі свого ж підприємства. Ми забезпечили своє господарство надійною технікою, і, аби вона не простоювала, ми завантажуємо її в інших  підприємствах", - розповів О. Циганенко.

Експерт зазначає: хоча конкуренція велика, попит на ці послуги дійсно є, це вигідна справа, але все залежить від погодних умов. "Є така приказка у сільському господарстві – один день рік годує. Ми працюємо у агрохолдингах по договорам підряду, і їм іноді простіше найняти нашу техніку і швидко посіяти за сприятливих умов, аніж перерозподіляти на це поле свою техніку і чекати, доки  вона зможе вийти у поле. Подекуди відстань між між підрозділами агрохолдинів може бути у 150 км, а це все час. Через своєчасний посів вони так можуть отримати більший урожай, а ми – додаткові кошти", - зазначив  голова ФГ "Фаворит-Агро Плюс" .

Що стосується вартості послуг, то у господарстві не демпінгують –  залежно від виду та обсягу робіт це коштує 700-1000 грн/га, у конкурентів виграють  завдяки мобільності, новизні техніки та своєчасності своїх робіт.  

За словами О. Циганенка, господарство постійно розвивається, придбає нову техніку. Зараз маємо два комбайни та два трактори марок  New Holland  та Case, 5 тракторів МТЗ, декілька сівалок  John Deere, декілька оприскувачів – як причепних, так і самохідних. У цьому році придбали нову дискову борону, плуг, культиватор – усі іноземного виробництва. На купівлю техніки витратили близько 7 млн грн кредитних коштів. Також під сезон купили нову мобільну сушарку на 55 т, поставили нові ваги і навантажувач, планують будувати цьогоріч нові склади для зерна.

Експерт підкреслює: після першого кредиту з’явилась кредитна історія і підприємство почало співпрацю із банками. Зараз  може взяти кредит без проблем, останій був досить вигідний - під 17%.

Інтерв'ю
14-15 березня в Одесі пройшов черговий конгрес "Органічна Україна". Органічне землеробство, як і кожне явище, має як своїх прихильників, так і своїх противників. І у тих, і у інших є свої аргументи. Тож сьогодні редакція сайту «Пропозиція... Подробнее
Вже третій рік поспіль у квітні починається масова загибель бджіл. Цього року бджолярі влаштували низку акцій протесту і написали чимало звернень до органів влади. Організатором трьох акцій протесту і автором звернення до президента... Подробнее

1
0