Спецможливості
Новини

Через високу ціну відправку кавунів з Херсону в Київ відкладено на тиждень

15.08.2018
1279
Через високу ціну відправку кавунів з Херсону в Київ відкладено на тиждень фото, ілюстрація

Аграрії Херсонської області відклали початок завантаження кавунів на баржу для відправлення в Київ ще як мінімум на один тиждень. Про це 14 серпня повідомив директор департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА Олександр Паливода, пише propozitsiya.com  з посиланням на прес-службу Херсонської облдержадміністраці.

Минулого тижня повідомлялося, що відправка баржі з кавунами з Херсону до Києва виявилася під загрозою із-за високої ціни на кавуни.

Відправку баржі з кавунами, що мала вирушити до столиці у перших числах серпня, відклали через високі ціни на кавуни.

"Баржа ще не відправилась і не завантажується. Причина - висока ціна на кавуни, які продаються зараз з поля. Як тільки-но ціна впаде, почнуть завантажувати. Так мені відповіли наші аграрії", - прокоментував Паливода.

Директор агродепортаменту також повідомив, що завантаження баржі почнеться не раніше 15 серпня. «Ситуація не прояснилася. На цьому тижні завантаження баржі не очікується», – повідомив Паливода.

Термін відправки першої в цьому році баржі з кавунами з Херсона до Києва вже переносився кілька разів. Спочатку відправлення баржі перенесли з 1 серпня на 5 серпня, пізніше терміни знову змістилися. Планувалося, що 10 серпня кавуни вже мали бути на прилавках столичних магазинів. 

Галузеві експерти заявляють про подорожчання кавунів в Україні на чверть всього за один тиждень.

Позитивний ціновий тренд на ринку кавуна аграрії пов'язують з істотним скороченням пропозиції цієї продукції з господарств.

Зазначається, що в результаті цінового зростання сьогодні кавуни на ринку України вже коштують в середньому на 15% дорожче, ніж у другій половині липня 2017 року.

"Проте, продавці упевнені, що вже найближчим часом поставки цієї продукції на ринок відновляться, що неодмінно призведе до цінового зниження.

Інтерв'ю
Клінт Мартін
11 липня 2016 року Україна і Канада підписали Угоду про створення зони вільної торгівлі. Це найбільша угода такого плану після ЗВТ з Євросоюзом. 
З кожним роком український агробізнес стає більш інноваційним, високотехнологічним та складним. Такі глобальні зміни у колись звичному й традиційному для України секторі вимагають від управлінця нових підходів до ведення бізнесу й... Подробнее

1
0