Спецвозможности
Новости

Іспанських фруктів в Україні чекати не варто

17.05.2022
362
Іспанських фруктів в Україні чекати не варто фото, иллюстрация

На Іспанію чекає найнижчий урожай фруктів за останні 40 років через пошкодження, завдані морозом на початку квітня, особливо кісточкових в долині Ебро, одному з найважливіших районів виробництва фруктів у Європі, а також у Каталонії та Арагоні.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на freshplaza.com.

Сезон розпочнеться найближчими днями з прибуттям перших персиків і нектаринів з південної Іспанії. У ці перші тижні наслідки морозів не будуть помітні. Теоретично брак продукту буде помітний у червні, коли ринки постачатимуть плоди долини Ебро.

Зі слів Генерального директора іспанської асоціації виробників фруктів Afrucat Манеля Сімона, менший вплив буде на яблуні та груші, оскільки заморозки не так сильно вплинули на цю культуру і фермери змогли застосувати обробки. Однак сектору доведеться почекати кілька тижнів до настання тепла, щоб побачити, який відсоток фруктів було врятовано, оскільки через холоду яблука та груші ростуть без насіння, що послаблює їх і змушує падати з дерев. вони ростуть.

Манель Сімон висловив сподівання, що іспанські компанії нададуть пріоритет експорту, відправивши свою продукцію в найближчі пункти призначення, і що буде значне скорочення експорту в треті країни.

Насправді, за словами Саймона, очікується, що пріоритет буде наданий тим великим покупцям, які враховують якість продукту та збільшення виробничих витрат на 35-45 % цього року, що значно шкодить спекулятивним напрямкам, які цікавлять тільки ціни.

Ключевые слова: Іспанія, фрукти

Интервью
В Украине все чаще говорят о смерти аграрной науки, и о неэффективности работы НААН. О возможных вариантах выхода науки из кризиса и о перспективных разработках ученых в интервью propozitsiya.com
Фітопатолог, кандидат с.-г. наук Світлана Чоні
Люди, которые во всем ищут позитив, отмечают, что нынешней весной на полях хотя бы болезни не донимают. «И да, и нет», - комментирует ситуацию менеджер по технической поддержке направления защиты семян компании «Сингента», фитопатолог,... Подробнее

1
0