Спецможливості
Новини

Ірландські фермери незадоволені розподілом дотацій

19.11.2020
737
Ірландські фермери незадоволені розподілом дотацій фото, ілюстрація

Дотації на ведення сільського господарства могли б розподілятися більш рівномірно, вважає міністр у справах сільських районів Північної Ірландії Едвін Путс.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на BBC.

Також він пропонує визначити мінімальні обсяги ведення сільського господарства, які б дозволяли родинам фермерів розраховувати на виплати.

«Я хочу підтримати людей, які заробляють на життя сільським господарством. У той час, коли хтось отримує великі суми грошей, які обчислюються сотнями тисяч, є багато фермерів, які працюють з прибутком в розмірі 15 тис. фунтів стерлінгів. Їм важко прогодувати сім'ю і утримувати будинок із такою прибутковістю», — сказав він.

В даний час пряма підтримка в Північній Ірландії обмежена сумою, еквівалентною € 150 тис. (або 134 тис. фунтів стерлінгів). Також доступна й інша фінансова підтримка, це означає, що деякі фермери можуть перевищити цю суму.

На час роботи нинішнього парламенту щорічна підтримка фермерів в країні складе 293 млн фунтів стерлінгів. Тобто принаймні в 2021 році вона залишиться незмінною.

Але Путс вважає, що в подальшому варто змінити підходи. Він хотів би розробити індивідуальну сільськогосподарську політику для Північної Ірландії.

Зокрема, міністр пропонує відійти від нарахування дотацій щодо кількості землі у власності. А також підтримати розвиток продуктивних, екологічно стійких ферм, які могли б краще справлятися з ринковими потрясіннями і погодними явищами.

Інтерв'ю
Марія Махновець (ліворуч), експерт з органічного трейдингу, на виставці BIOFACH, Нюрнберг, Німеччина, разом з експертами аграрного ринку - André Pilling та Марією Дідух (проект "Agritrade Ukraine")
Україна посідає 10 місце в світі з виробництва органічних зернобобових культур, по олійним та зерновим знаходиться на 6-й позиції. Основні напрямки експорту - Нідерланди, Німеччина, Великобританія,
ТОВ «Крамагросвіт» розташоване на Донеччині, у Краматорському районі (раніше Слов’янський), утім, попри війну, підтримує продовольчу безпеку країни. Це одна з найнебезпечніших зон України – там ще у 2014 році точилися бої, які не вщухають... Подробнее

1
0