Спецможливості
Новини

Інтелігентний робот-вбивця москітів від LeiShen підкорює серця фермерів

02.12.2016
1732
Інтелігентний робот-вбивця москітів від LeiShen підкорює серця фермерів фото, ілюстрація
Laser Movable Mosquito Killer Robot

30-40 шт / сек. убитих москітів - останнє досягнення китайської компанії LeiShen, яка назвала своє ноу-хау "Лазерний рухливий робот-вбивця москітів". Інтелігентний робот-вбивця добре засвоїв алгоритм відстеження і розпізнавання об'єктів для знищення шляхом підривання в повітрі.

Зарубіжні аграрні експерти, які не є прихильниками хімічних методів захисту, привітали це китайське ноу-хау. «Доволі ефективний спосіб знищити маленьких кровососів! Ми не є прихильниками хімобработок і бачимо відразу три переваги робота-вбивці: по-перше, інгібітори впливають на людський організм більш істотно, ніж гербіциди. По-друге, якщо хочете убезпечити цілі населені пункти, то від хімобработок можуть постраждати і сусідні з ними поля із зерновими, що надасть непотрібного додаткового хімнавантаження на врожай. По-третє, хімікати коштують дорого і не можуть використовуватися знову і знову без додаткових фінтрат», — відзначають експерти.

Зарубіжні ЗМІ вже передчувають переможний поступ роботів-вбивць по фермерським господарствам світу, адже майже кожна дитина фермерів проситиме батьків витягнути цього крихітного робота з сараю, щоб оголосити війну москіті-кровососу! Ніякого хімнавантаження, ніяких зайвих витрат, ніяких втрат якості врожаю — просто війна з шкідниками! — Ефективний, легкий, автоматичний, і безпечний спосіб. Не кажучи вже про сьогоднішні веселощі на подвір'ї.

Інтерв'ю
Всі ми любимо у вихідні побалувати рідних і близьких візитом до пристойного ресторану, кафе, щоб посидіти, поспілкуватися, відпочити. А чи в курсі, що представники системи HoReCa давно мріють про
У 2-3 рази менше проходів техніки по полю. До 70 % менше витрат (вартість техніки для підготовки ґрунту та паливо)
Застосування технології смугового обробітку у зонах ризикованого землеробства допомагає досягати стабільних врожаїв Клімат вимагає особливого підходу Вже близько половини сільськогосподарських угідь України можна віднести до зони... Подробнее

1
0