Спецвозможности
Новости

Corteva Agriscience опублікувала звіт про сталий розвиток та ESG

23.06.2022
198
Corteva Agriscience опублікувала звіт про сталий розвиток та ESG фото, иллюстрация

Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) опублікувала звіт щодо сталого розвитку та екологічних, соціальних та управлінських зусиль (ESG) за 2021 рік, надавши оновлену інформацію про прогрес компанії у прагненні розробляти науково-обґрунтовані пропозиції для вирішення найнагальніших екологічних, економічних та соціальних проблем у світі.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

Цей звіт відображає незмінну прозорість Corteva щодо екологічних, соціальних та управлінських зусиль (ESG). У звіті за 2021 рік наголошується на прагненні компанії до створення сільськогосподарської екосистеми, в якій можуть процвітати фермери, суспільство та бізнес, а також наміри Corteva покращувати життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає.

«Проблеми, які стоять перед суспільством і планетою, вимагають термінових дій, і ми вважаємо, що сільське господарство відіграє життєво важливу роль у пошуку ефективних рішень, — сказав Чак Магро, головний виконавчий директор Corteva Agriscience. — Зосередивши увагу на тих галузях, які, на нашу думку, вплинуть на формування позитивного для клімату сільського господарства, ми створимо більш стійку та продуктивну продовольчу систему. Ми будемо покладатися на інновації та технології, щоб керувати нашою подорожжю». 

«Ми підтримуємо фермерів у всьому світі інструментами та інноваціями, необхідними для виробництва того, що вимагає наша продовольча система, зберігаючи при цьому ресурси та підтримуючи землю, — говорить Сем Ітінгтон, директор з технологій та цифрових рішень Corteva Agriscience. — Прогрес у цьому звіті описує наступний етап нашої роботи в галузі сталого розвитку і включає концентрацію зусиль на стійких інноваціях, біорізноманітті, викидах парникових газів, а також культурі залученості, різноманітності та рівності».

Звіт про сталий розвиток та ESG за 2021 рік містить глобальну оновлену інформацію щодо ключових соціальних та екологічних тем. У звіті докладно розповідається про діяльність та результати роботи співробітників Corteva, спрямовані на покращення умов життя та діяльності фермерів, а також збереження ресурсів, піклування про землю, зміцнення спільнот та підвищення сталості діяльності компанії. Повний звіт англійською читайте на сторінці corteva.com/sustainability.

Ключевые слова: Corteva Agriscience, звіт

Интервью
Заступник директора з наукової роботи Інституту садівництва НААНУ Олександр Ярещенко
Многие аграрии ищут что-то, на чем можно было бы заработать большие деньги. Часть из них с этой целью ищет что-то такое, чем бы еще мало кто занимался, по крайней мере в промышленном масштабе. Поэтому интерес значительной части аграрной... Подробнее
    С каждым годом земельный вопрос становится все острее. Часто законодательные акты инициируют и реализуют люди очень далеки от земли и сельского хозяйства. Поэтому в 2004 году для защиты прав владельцев паев и преодоления коррупции и... Подробнее

1
0