Спецможливості
Новини

Черги на польському кордоні сягають 60 км

22.12.2023
497
Черги на польському кордоні сягають 60 км фото, ілюстрація

Станом на ранок 22 грудня у чергах на кордоні з Польщею на вʼїзд до України очікують близько 3900 вантажівок, повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ZN.UA.

Так, у черзі на перетин кордону до України в Польщі очікують приблизно 1700 вантажівок лише перед пунктом пропуску в  Дорогуську. Як пише польське агентство РАР із посиланням на дані польської поліції, перед кордоном стоїть черга на розмитнення довжиною 43 кілометри.

Як зазначила комісар Єва Чиж, черга пере Дорогуськом у п’ятницю доходить до міста Анусін у гміні Седліще.

«У ній приблизно 1,7 тисячі вантажівок. Час очікування на митне оформлення – 280 годин», – розповіла поліцейська.

Перевізники, які заблокували кордон, пропускають три транспортні засоби на годину: один комерційний транспорт, один, що перевозить швидкопсувні продукти, тварин або живі квіти, і одну автоцистерну або транспорт небезпечних матеріалів. Проте гуманітарну допомогу – після перевірки документів службами – пускають раз на пів години.

Водночас у поліції Томашова-Любельського повідомили, що черга з 760 вантажівок до переходу в Гребенному-Раві-Руській сягає приблизно 60 км. Час очікування  на оформлення – 180 годин.

Напередодні віце-прем’єр-міністр з відновлення України - міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков провів зустріч із новим міністром інфраструктури Польщі Даріушем Клімчаком щодо розблокування кордону. Наступна зустріч планується в Києві.

Інтерв'ю
В Україні дедалі частіше говорять про смерть аграрної науки, і про неефективність роботи НААН. Про можливі варіанти виходу науки із кризи та про перспективні розробки науковців у інтерв`ю propozitsiya
Наталія Савченко
Кораген®, Гранстар® Голд, Сальса®, Вінцит® Форте — назви цих високоефективних засобів захисту рослин добре знайомі більшості агровиробників і фермерів не лише України, а й багатьох країн світу. Втім, у наших рідних фермерів ці назви до... Подробнее

1
0