Спецможливості
Новини

Cargill планує інвестувати в лінію з переробки сої на Каховському ОЕЗ

17.06.2018
1846
Cargill планує інвестувати в лінію з переробки сої на Каховському ОЕЗ фото, ілюстрація

Компанія Cargill має намір провести реконструкцію олійноекстракційного заводу в Каховці (Херсонська обл.), пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

Зокрема, на підприємстві, крім соняшнику, також будуть займатися переробкою сої. Про це повідомили представники компанії.

«Ми проводимо реконструкцію для того, щоб перемикатися з переробки насіння соняшнику на переробку сої. Cargill бачить в цьому можливості реагування на зростання інтересу ринку до соєвого шроту, який не містить ГМО. Для майбутніх інвестицій Cargill продовжує розглядати ряд ініціатив по просуванню своєї бізнес-стратегії, однак наша політика полягає в тому, що ми будемо інформувати про підтверджених проектах », - повідомляє адміністративний менеджер компанії Cargill Анастасія Дудлей.

Як вважають експерти, після введення законопроекту в Україні щодо скасування відшкодування ПДВ за експорту соєвих бобів з 1 вересня 2018 р багато компаній, орієнтованих на переробку соняшнику, будуть проявляти інтерес до переробки соєвих бобів.

Нагадаємо, Компанія Cargill працює в Україні понад 20 років і має офіси в Києві, Каховці, Куцівці, Брагіновцях, Балаклаї, Користівці і у Львівській області. Cargill закуповує зерно і олійні культури у фермерів як для переробки на місці, так і для експорту в різні куточки світу. Також переробляє насіння соняшнику для виготовлення соняшникової олії і шроту на заводі в Каховці. Крім рослинництва компанія також займаємося виробництвом кормів для тварин.

Ключові слова: Соя, соняшник, переробка

Інтерв'ю
Уявити розвиток будь-якого бізнесу без активного впровадження інформаційних технологій сьогодні неможливо. Вирощування сільськогосподарської продукції на відміну від промислових процесів вкрай чутливо до багатьох непередбачуваних факторів... Подробнее
Николай Орлов
У 2016 році значно зросла кількість рейдерських захоплень підприємств. Серед постраждалих є і  представники аграрного бізнесу. Лише протягом першого півріччя зі скаргами на дії рейдерів до

1
0