Спецможливості
Техніка та обладнання

AGRIFAC Condor — продуктивний, технологічний, ресурсоощадний

12.07.2022
8466
AGRIFAC Condor — продуктивний, технологічний, ресурсоощадний фото, ілюстрація

Питання економного та, насамперед, ефективного використання ресурсів у сільському господарстві завжди стояли гостро. У сьогоднішніх реаліях, в яких живе Україна та світ, вони набули особливого значення.

Наразі багато хто з вітчизняних аграріїв зіткнулися з обмеженим доступом або навіть повною відсутністю найнеобхідніших для роботи технічно-матеріальних цінностей: добрива, ЗЗР, паливо, техніка — недоступні у повному, необхідному для нормальної роботи, обсязі. Щодо світової аграрної спільноти, то вони також переживають не найкращі часи. Адже зростання цін, особливо на пальне, також суттєво «б’є» по закордонних колегах, незалежно від континенту, де вони працюють. Тому питання раціонального використання ресурсів на сьогодні є номер один.

За вирощування сільськогосподарських культур однією з найвагоміших статей вит­рат є придбання та внесення ЗЗР. Саме тому провідні виробники техніки для внесення пестицидів сьогодні все більше уваги приділяють якості їхнього внесення. Адже окрім того, що кожна рослина, кожен квадратний сантиметр поля повинні приносити прибуток, витрати для досягнення цієї мети мають бути мінімальними.

Компанія AGRIFAC з Нідерландів уже майже півстоліття спеціалізується саме на виробництві обприскувачів і серед представлених на ринку самохідних машин наразі має у своїй лінійці найсучасніший агрегат для точного внесення пестицидів та РКД, в якому втілено низку таких унікальних рішень, які дають змогу обробляти окремо кожен квадратний сантиметр поля або кожну окремо взяту на полі рослину, що практично повністю мінімізують витрати «на вітер» дорогоцінних добрив та ЗЗР.

«Секрети» високої якості та технологічності обприскувачів AGRIFAC Condor

Виробництво обприскувачів AGRIFAC — це не забаганка власників заводу чи конструкторів, натомість, це гостра потреба фермерів, яка у свій час виникла на ринку. Синергія всередині компанії AGRIFAC (на момент створення це був фермерський торговий кооператив), а саме технічна реалізація проєктно-виробничого департаменту відповідно до потреб власного агровиробництва стала основою створення перших моделей різноманітної сільгосптехніки. Саме інноваційні ефективні технічні рішення для високопродуктивного агровиробництва були затребуваними й іншими аграріями. Так, у 1978 році компанією було представлено перший навісний обприскувач з революційною трисекційною штангою, що складалась уздовж задніх коліс трактора.

Основою для подальшого створення ефективних технологічних рішень для захисту посівів й надалі залишається саме потреба фермерів у вирішенні питань і проблем в агровиробництві, як і мінімізації впливу природніх факторів на виробничий процес, зокрема рельєф, вітер.

Нині середня вартість одного гектару сільгосп землі у Нідерландах становить 125 тис євро (!), тобто, якщо з року в рік затоптувати край поля, створювати нераціональну кількість технологічних колій та подвійні колії на розворотах, вносити подвійну норму пестицидів, аграрії відразу втрачають по 12,5 євро з кожного квадратного метра поля. І це без урахування витрат та вартості недоотриманого врожаю. Неприпустима розкіш!!!

Основа якісного захисту посівів

Основою самохідного обприскувача і першим ступенем згладжування динамічних навантажень, які виникають під час руху полем і впливають на раму та штангу обприскувача, є запатентоване шасі Stabilo­Plus. Воно складається з двох напіврам, які з’єднуються шарнірно посередині машини у так званій точці качання. Тобто машина не має ні передньої, ні задньої напівосі, а, якби парадоксально це не звучало, вона має праву та ліву напівосі. Крім того, шасі StabiloPlus забезпечує рівномірний розподіл ваги на всі чотири колеса, а не на передню та задню осі обприскувача, як у більшості самохідних обприскувачів. Завдяки цьому критичні нерівності поля «гасяться» досить активно самим шасі, що значно покращую стабільність штанги.

Ті, хто в «темі», справедливо відмітять, що на ринку є самохідні обприскувачі з аналогічним шасі в іншої відомої компанії, — і будуть праві. Але слід зазначити, що саме конструктори AGRIFAC розробили це шасі, а на початковому етапі — і повністю виробляли обприскувачі для «тієї» компанії. Також деякі виробники спеціалізованої техніки для лісового господарства оснащували свої машини цим шасі для роботи в умовах складного рельєфу у гористій місцевості.

Ширина колії обприскувачів CONDOR регулюється у досить великому діапазоні, що дає змогу ефективно застосовувати машину під час вирощування будь-яких сільськогосподарських, і не тільки, культурВнесення пестицидів навіть на пізніх стадіях вегетації соняшнику — не проблема

Залежно від потреб та побажань клієнтів, компанія може запропонувати декілька модифікацій шасі для самохідних обприскувачів CONDOR. AGRIFAC пропонує найоптимальніше поєднання кліренсу, ширини колії й, відповідно, стійкості та продуктивності обприскувачів CONDOR, що не залежить від комплектації та додаткового оснащення. Базове шасі за незмінного кліренсу 1,3 м має регульовану ширину колії від 1,5 до 2,25 м. Є модифікація шасі для моделей із широкою колією (Wide Track) — можлива ширина колії від 2,25 до 3,04 м.

Самохідні обприскувачі CONDOR та CONDOR Endurance виготовляються виключно на заводі у Нідерландах, їх проєктують та продукують спеціалісти, які свідомо розуміють реальні потреби фермерів. Потужності підприємства дають змогу випускати до півтисячі машин щороку. З воріт заводу AGRIFAC ніколи не виходять машини з однаковими функціоналом та технічним оснащенням, кожна машина — це індивідуа­льний продукт, який комплектується та створюється відповідно до потреб конкретного клієнта.

Для любителів «вище» або ж «ширше», або «вище і ширше», компанія пропонує модель обприскувача CONDOR CLEARANCE, в якому кліренс може змінюватися у діапазоні 1,3–2,0 м. Щоправда, зміна кліренсу відбувається у два етапи і має дві фіксовані точки на опорних стійках. Тобто, завдяки пневматичній підвісці (без усіляких там механічних приставок), ми маємо можливість дистанційно з кабіни обприскувача лише одним натиском кнопки змінювати кліренс із 1,3 до 1,6 м та з 1,6 до 2,0 м. Дорожній просвіт у будь-якій позиції залишається ідеальної форми у вигляді літери «П». При цьому ширина колії у першому випадку становить 1,9–2,65 м, а в другому — 2,25–3,04 м.

«Можемо обприскати там, де неможливо зібрати»

Незалежно від комплектації та модифікації, пересуваючись дорогами загального користування, CONDOR завжди перебуває у габариті. Тому ніяких спеціальних дозвільних документів на переїзди оформлювати не потрібно. Також слід зауважити, що

CONDOR оснащено потужною гальмівною системою барабанного типу, що дає змогу пересуватися дорогами загального користування на високих швидкостях (максимальна транспортна швидкість — 50 км/год) навіть із повним баком.

MountainMasterPlus забезпечує вирівнювання обприскувача навіть на схилах до 20 %

До того ж шасі StabiloPlus може оснащуватися системою MountainMasterPlus, яка забезпечує поперечне вирівнювання обприскувача під час роботи на схилах (вирівнювання обприскувача навіть на схилах до 20 %): машина зажди вирівнюється по горизонту, а штанга копіює рельєф. Праве та ліве крило штанги можуть працювати окремо. Тому відстань від форсунок до цільової поверхні завжди буде збережено.

Якщо говорити про переваги цієї системи, то слід відмітити таке: система знижує рівень травмування культурних рослин, рівномірно розподіляє вагу обприскувача між усіма колесами, покращує щеплення з ґрунтом та стабільність роботи в екстремальних умовах, підвищує якість обробки на схилах та безпеку праці в цілому. Ви можете забути про випадки перевертання під час роботи на полях зі складним рельєфом.

Місткий бак каскадної форми дає змогу досягати високої продуктивності обприскування та ефективності використання робочого розчину

«Ні» залишкам робочого розчину

Обприскувачі CONDOR оснащують баками для робочого розчину місткістю 4 або 5 тис. л. Бак виготовлено зі штучного міцного та легкого матеріалу. Всередині поверхню покрито спеціальним матеріалом, що унеможливлює адсорбцію робочого розчину його стінками. Також до особливостей баку слід віднести його внутрішню форму, яка представляє собою набір каскадів, що дає змогу мінімізувати розгойдування рідин під час руху та максимального її використання. Адже її відбір відбувається у найнижчій його точці по центру, що дає змогу використовувати 99,9 % робочого розчину, завжди рівномірний розподіл ваги. Тобто без використання допоміжних електронних систем, користувачі CONDOR мають можливість максимально точно заправляти машину під певний обсяг робіт: не потрібно заправляти із запасом, а потім думати, що роботи із залишком робочого розчину.

Також слід зауважити, що по завершенню процесу обприскування у самій системі залишається не більше 15 л рідини, що є досить мало і не створює проблем під час переходу на інший вид ЗЗР. Постановка обприскувача на зберігання з консервуванням системи незамерзаючими рідинами також не викликає питань, адже вся система обприскування вміщує в себе не більше 50 л спеціалізованих рідин, що також є одним із найменших показників на ринку.

Штанга J-Boom — висока стабільність у роботі

Порівняно зі штангами інших самохідних обприскувачів, штанга J-Boom, якою комплектують обприскувачі CONDOR, є досить масивною та потужною. В її основі — металева труба, яка краще сприймає та нівелює навантаження, які виникають під час роботи. Багато хто говорить, що велика вага є недоліком широкозахватних (і не тільки) штанг. Але компанія AGRIFAC із використанням мінімуму додаткових систем і механізмів стабілізації створила найстійкішу на ринку штангу, яка також забезпечує додатковий захист усіх систем, форсунок, які на ній встановлено. Для простого розуміння та порівняння принципу дії «легкої» та «важкої» штанг слід уявити, що ви тримаєте в своїх руках довгу, але легку вудку для риболовлі, виготовлену зі спеціального карбону. Навіть мінімальне зусилля в основі такої вудки (у місці, де ви її тримаєте) призводить до значних коливань на її кінці. Якщо ж у ваших руках масивна жердина, то до основи вже слід прикласти більшого зусилля, аби на її кінці виникли коливання. Аналогічний принцип передачі коливань лежить в основі конструкції штанги J-Boom.

Під час обприскування спеціальний клапан із електроприводом автоматично приводиться у дію і насос подає рідину до форсунок не лише від середини штанги (місця її кріплення), як у більшості систем обприскування, а й від країв штанги

Залежно від побажань клієнтів, обприскувачі CONDOR можуть комплектуватися штангами з шириною від 24 до 52 м. На вітчизняному ринку доволі великою популярністю користується штанга 36/24. Тобто, робоча ширина штанги становить 36 м, хоча за потреби (обробка країв поля, ділянок навколо штучних перешкод, наприклад, ЛЕП тощо) її робоча ширина може становити 24 м.

Висока стабільність штанги дає змогу значно знизити робочу висоту її ведення над цільовою поверхнею: мінімальна висота ведення штанги може становити від 30 до 50 см (залежно від міжфорсункового інтервалу), при цьому максимально можлива робоча висота штанги може сягати 4,25 м.

Незалежно від ширини захвату, складання штанги відбувається менше ніж за 40 с, а з системою швидкого складання

FastFoldPlus складання навіть 48-ми метрової штанги відбувається менше, ніж за 20 с.

Зниження норми витрати робочого розчину та пестицидів без втрати якості

На вибір CONDOR може комплектуватися відцентровим або мембранно-поршневим насосом. Завдяки простоті, надійності та універсальності (система може працювати як на закачування робочої рідини, так і нагнітання її до форсунок), більшою популярністю серед вітчизняних аграріїв користуються системи, у складі яких — насос мембранно-поршневого типу, продуктивність якого становить 500 л/хв.

HTA (HighTechAirPlus) — одна форсунка для всіх видів робіт

Насосна система GreenFlowPlus – це дуже компактна система, яка потребує менше енергії на привід та забезпечує стабільну подачу рідини навіть за роботи на високих швидкостях із високими нормами виливу. Система забезпечує використання до 99,9 % робочої рідини, а постійний рівномірний тиск завжди забезпечує відповідну кількість рідини для необхідної норми внесення. Система обприскування завжди перебуває під тиском, а рідина постійно рухається у системі, що мінімізує випадання осаду у системі та забезпечує рівномірну миттєву подачу рідини до всіх форсунок навіть на самому початку процесу обприскування.

Конструкція обприскувача передбачає досить легкий доступ до фільтрів очищення, які, до того ж, є самоочисними.

На всіх модифікаціях обприскувачів зі штангою J-Boom можливе одночасне встановлення до трьох різних типів систем обприскування – традиційної, системи HTA (HighTechAirPlus), StrictSprayPlus, в основі роботи якої покладено принцип широтно-імпульсної модуляції (ШІМ) роботи форсунок та система LiquidPlus для внесення органіки чи синтетичних добрив із високою щільністю з нормою виливу до 2000 л/га. Або системою VertiPlus для вертикального внесення препаратів під листяний покрив. На обприскувачі, що оснащено спеціальною штангою з унікальною системою обприскування з підтримкою повітряних потоків AirFlowPlus, можливе встановлення також системи обприскування на базі широтно-імпульсної модуляції.

Відміннсть роботи форсунок у системі HTA (HighTechAirPlus) порівняно зі звичайною системою

Відміннсть роботи форсунок у системі HTA (HighTechAirPlus) порівняно зі звичайною системою: у зонах подвійного перекриття HTA забезпечує 100 % потрапляння кожної краплини робочого розвину на цільову поверхню. Тоді як за роботи звичайної системи, в зонах перекриття краплі від ударів одна об одну змінюють свій розмір та/або напрямок руху, що знижує якість нанесення робочого розчину на цільову поверхню

AirFlowPlus — унікальна система обприскування з підтримкою повітряних потоків. Система дає змогу змінювати не лише силу повітряних потоків, а й напрямок їхньої дії

Використання багатопозиційних тримачів із різними форсунками не є новинкою та чимось унікальним (змінюються умови — міняй форсунку і працюй). Але унікальністю обприскувачів CONDOR є система HTA. Наразі це єдина система на ринку, яка забезпечує високу якість внесення препаратів (розчини на основі води та ЗЗР, добрива (крім КАС)) без потреби зміни форсунок для різних операцій та під час погіршення/покращення погодних умов роботи. Одна система (можна сказати, одна форсунка) дає змогу з кабіни оператора змінювати діапазон краплі від дрібної до великої (шість положень вибору) і швидко пристосовуватися до мінливих умов роботи. Щодо норми внесення, то система HTA забезпечує якісне покриття за роботи з нормами від 30 до 330 л/га.

Також слід зауважити, що краплі з форсунки виходять із потоком повітря, що надає їм високу однорідність, певний заряд кінетичної енергії і гарантоване потрапляння на цільову поверхню (вплив вітру до 15 м/с повністю нівелюється). Навіть за роботи в ідеальних умовах, але за різної витрати робочого розчину, якість покриття із системою HTA буде кращою за меншої норми виливу. Наприклад, звичайний обприскувач із відцентровими, інжекторними форсунками за норми внесення 150 л/га забезпечить меншу однорідність та аналогічний відсоток покриття цільової поверхні, порівняно з обприскувачем із системою HTA за норми внесення навіть 100 л/га. Підвищення температури навколишнього середовища також не проблема — швидка зміна розміру краплі значно розширює діапазон роботи. Тому простої за змінних погодних умов для CONDOR — мінімальні.

Робота системи StrictSprayPlus порівняно зі звичайною системою обприскування

Але справжньою родзинкою системи є те, що форсунка має необмежений термін експлуатації і працює впродовж усього терміну експлуатації обприскувача – не зношується, не забивається, адже змішування робочого розчину з повітрям та формування крапель відбувається у спеціальній камері форсунки! Не знаю як агрономи та інженери, але керівники агропідприємств, які щороку витрачають сотні тисяч гривень на придбання вартісних комплектів різних форсунок, повинні задуматися і прорахувати для себе вигоду. Не слід також забувати про якість нанесення препаратів та ефективний час роботи обприскувачів.

Вибіркове внесення пестицидів із використанням спеціалізованих камер, сенсорів для виявлення бур’янів — не проблемаВибіркове внесення пестицидів із використанням спеціалізованих камер, сенсорів для виявлення бур’янів — не проблема

StrictSprayPlus — захист на рівні кожної рослини. Окремо слід приділити увагу системі обприскування StrictSprayPlus, в основі роботи якої покладено принцип широко-імпульсної модуляції роботи форсунок. Здебільшого цю систему використовують для оптимізації роботи у трьох випадках: компенсація норми внесення на поворотах, робота за точкового (вибіркового) внесення (використання спеціалізованих камер, сенсорів для виявлення бур’янів), для роботи системи DynanicDosePlus (концепт, який передбачає захист на рівні кожної рослини відповідно до карти-завдання. — Прим. ред.) – окремий обробіток та дозування робочого розчину для площ 25 см х 25 см.

Соленоїд на кожній форсунці працює з частотою 100 Гц — тобто за одну секунду форсунка спрацьовує до 100 разів. Особливістю соленоїду від AGRIFAC є те, що кожна форсунка має можливість змінювати як частоту, так і тривалість фази відкриття/закриття за певний проміжок часу. Тобто час відкриття за одну секунду може бути різний, відповідно, кожна рослина, кожен квадрат поля розміром 25 см х 25 см може отримувати різну кількість пестицидів або добрив.

Просте керування процесом обприскування та широкі можливості системи обприкування дають змогу працювати буквально з кожною рослиною на полі

Ще на етапі погодження з новим власником, кожен обприскувач CONDOR має підготовку до використання та встановлення обраної навігаційної системи (різних виробників) та може бути легко інтегрований у систему точного землеробства з наявними на ринку продуктами від John Deere, Case IH, Trimble та інших. Відповідно до побажань, усі машини можуть бути оснащені або мінімальною кількістю робочих секцій штанги (для штанги шириною 36 м це 24 секції), або ж передбачено пофорсунковий контроль.

Паливо також слід економити

Конструктори самохідних обприскувачів CONDOR подбали про те, щоб обприскувач не мав нічого зайвого, що могло б впливати на економічність експлуатації машини.

Нове покоління обприскувачі комплектують оригінальними двигунами Cummins із робочим об’ємом 6,7 л та потужністю 289 к. с, які демонструють високі показники економії палива. Звісно, витрата палива залежить від низки факторів (конфігурація полів, дальність переїздів, рельєф полів тощо), втім конструкція машини дає змогу досягти показника менше 0,5 л/га. Наразі практичний досвід експлуатації машини в Україні показує, що середня витрата палива становить 0,46 л/га. Завдяки чому вдається цього досягти?

Як виявляються, все дуже просто: за обприскування номінальні оберти двигуна CONDOR становлять не більше 1400 об./хв. (за роботи на схилах із системою MountainMasterPlus — 1600–1800 об./хв.), при цьому робота всіх механізмів налаштована саме під ці параметри — гідронасоси «видають» свій максимум саме у такому діапазоні. Інше питання — скільки на обприскувачі використовують гідронасосів? Залежно від комплектації, на обприскувачі CONDOR може бути встановлено від п’яти до семи гідронасосів, що дає змогу не перевантажувати їх і завжди працювати на оптимумі. Для кращого розуміння слід зауважити, що у більшості конкурентів встановлено лише один або два гідронасоси, які відповідають за привід коліс, мішалки, системи складання/розкладання штанги, її вирівнювання тощо. Витрати енергії всіх цих систем нерівномірні, тому насос (якщо він один) завжди працює на максимумі потреби якоїсь однієї системи. Відповідно, невикористана залишкова енергія гідросистеми «стравлюється» через різні клапани, редуктори тощо. Все це — збільшена витрата палива та нераціональне його використання.

Арнауд де Бур, Директор із продажів AGRIFAC у Центральній та Східній Європі

— Насамперед хочу висловити нашу підтримку Україні та всім українцям. Ми сповнені оптимізму щодо майбутнього України після перемоги, як і її членства в ЄС. Нині ж робимо все можливе, надаємо фінансову підтримку, приймаємо участь у різноманітних волонтерських та благодійних проєктах, спрямованих на підтримку біженців і вимушених переселенців.

Ми продовжуємо активно розвивати та інвестувати в український ринок. Адже Україна була та буде одним із основних постачальників продовольства та гарантом продовольчої безпеки у світі. В ці непрості часи для отримання гарних урожаїв ще більш актуальним та важливим для україн­ських фермерів стає поєднання якісного захисту посівів разом із заощадженням ресурсів. Насамперед в умовах дефіциту та високих цін на дизпаливо, засоби захисту рослин та добрива.

Арнауд де Бур

Минулого року ми значно посилили нашу позицію в Україні — розширили команду торгових представників та сервісних інженерів, компанія «Цеппелін Україна» стала офіційним дилером. Це дало нам змогу бути більш активними з демонстраціями та дослідами, отримати як нових покупців, так і потенційних клієнтів навіть серед середніх господарств із банком землі від 1000 гектарів, а також оперативно та якісно забезпечувати сервісну підтримку й післяпродажне обслуговування для машин AGRIFAC усіх поколінь в Україні, кількість яких щороку продовжує зростати. Та найбільше, що надихає нас як виробника, є зацікавленість та розуміння українських аграріїв, що преміальний високотехнологічний обприскувач Agrifac забезпечить найкращу якість та вчасність захисту їхніх посівів, високу продуктивність та ефективність, легкість в експлуатації та обслуговуванні, а також високу ресурсоощадність, низьку вартість експлуатації. Україна переможе!

CONDOR ENDURANCE

Для господарств в Україні, яким потрібна висока продуктивність та автономність роботи у захисті посівів, AGRIFAC пропонує модель самохідного обприскувача CONDOR ENDURANCE. Серед особливостей машини слід відмітити: бак високої місткості (8 тис. л), потужний 8,9 літровий двигун (400 к. с.); кліренс 1,4 м, три модифікації шасі на вибір зі змінною шириною колії (2,25–3,25 м, 2,62–3,62 м або 3,57–4,57 м), штанги із шириною від 24 до 55 м та оснащення інтелектуальними системами обприскування — що в комплексі дає змогу отримати технологічну високопродуктивну й витривалу машину для великих обсягів робіт.

Олег Парадовський, менеджер із продажів AGRIFAC в Україні

— Практичний досвід експлуатації обприс­кувачів AGRIFAC у світі та в Україні доводить, що обґрунтоване зменшення норми внесення препаратів і робочого розчину без втрати якості внесення та ефективності можливе завдяки системі HighTechAirPlus. Минулого сезону ми провели низку практичних дослідів щодо зменшення норми виливу робочої рідини під час внесення гербіциду суцільної дії Раундап Макс в одному з найбільших

агрохолдингів. Стандартною нормою внесення робочого розчину, з якою у господарстві працюють уже досить тривалий час, є 150 л/га. За згодою керівництва, попередньо обговоривши всі можливі ризики, ми обробили три різні поля з нормою 150, 75 та 50 л/га, але з рекомендованою концентрацією 3 л/га. Попередні досліди за кордоном з нормою виливу в 50 л/га, але з меншою на 30–50 % від рекомендованої виробником концентрації препарату на гектар, давали відмінний результат знищення бур’янів. Тому отримані в Україні результати були повністю передбачуваними для нас та зовсім непередбачуваними і неочікуваними для представників агрохолдингу — різниці в якості знищення бур’янів взагалі не було.

Олег Парадовський

У господарстві, де проводили досліди, поля розташовані досить далеко одне від одного, подекуди відстань від забору води до окремих виробничих полів становила 40 км. Із сьогоднішніми цінами на пальне, логістику води дешевою не назвеш. Результати досліду показали, що скорочення норми виливу робочого розчину дає змогу втричі зменшити витрати на логістику, залучення персоналу, техніки тощо!

Також слід відзначити вплив норми виливу на продуктивність обприскувача. Мінімальні норми виливу дають змогу значно зменшити простої техніки, необхідні для приготування робочого розчину та заправки обприскувача. Об’єм баку нашого обприскувача становить 5 тис. л, що за норми внесення 150 л/га дає змогу обробити без зупинки лише 33,3 га, а за норми внесення 50 л/га він без зупинки може обробити 100 га!

Українські господарства, які є власниками обприскувачів Condor на власному досвіді та на власних урожаях переконалися у високій якості покриття під час обприскування з системою НТА. Господарства раніше вносили та готували розчини з урахуванням норми виливу в 150 л/га та рекомендованої виробником концентрації ЗЗР. Нині ж із системою НТА більшість отримує аналогічні результати, працюючи з такими самими робочими розчинами, але з виливом у 100—120 л/га, тобто з показниками більшої продуктивності та економії, в тому числі й ЗЗР, на 20–30%!

Сільськогосподарська галузь є однією з ключових в Україні. Її повноцінне функціонування забезпечує продуктами харчування не лише нас, а й величезну кількість країн світу. Попри війну, аграрії, де це можливо, працюють на Перемогу. Компанія AGRIFAC теж не залишається осторонь — після невеликої вимушеної перерви постачання сільськогосподарської техніки, запасних частин відновлено! В Україні наразі працює три торгових представники і два сервісних інженери від заводу-виробника. Окрім цього, фахівці офіційного дилера, компанії «Цеппелін Україна», активно надають усі необхідні консультації та технічний супровід.

Тож не опускаємо рук, працюємо задля України та світу! Щодня ми стаємо сильнішими і наближуємо Перемогу над злом! Все буде Україна!

А. Сухина  a.sukhina@univest-media.com

Ключові слова: AGRIFAC CONDOR, обприскувачі

Інтерв'ю
Petro Melnyk2
Компанія Agricom Group спеціалізується на рослинництві. Обробляє землю на Чернігівщині та Луганщині, вирощує олійний льон, соняшник, кукурудзу, овес та гречку. Але більш відома як виробник товарів із
Нещодавно в Україні з’явилася ще одна громадська організація, що декларує захист інтересів аграріїв — Всеукраїнське об’єднання власників землі. Ця громадська організація вирізняється на фоні цілої низки подібних тим, що ставить за мету... Подробнее

1
0