Спецвозможности
Новости

Аграріям Львівщини компенсують половину вартості сертифікованого насіння

08.06.2022
228
Аграріям Львівщини компенсують половину вартості сертифікованого насіння фото, иллюстрация

У департаменті агропромислового розвитку Львівської ОВА почали приймати від аграрних підприємств області документи на відшкодування вартості високорепродуктивного насіння нішевих та овочевих культур.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на facebook сторінку Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Відповідний напрям було затверджено в рамках Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки (із змінами на період воєнного стану). Приймання документів триватиме до 15 червня.

Згідно з умовами участі у програмі, відшкодувати вартість насіння можуть суб’єкти господарювання, які у поточному році закупили та висіяли сертифіковане високорепродукційне насіння гречки, проса, олійного льону, квасолі, гороху, вики, бобів, гірчиці, редьки олійної, капусти (білокачанної, броколі, брюссельської, цвітної), буряка столового, моркви, цибулі, гарбузів, кабачків, патисонів не нижче першої репродукції або першого покоління гібрида.

Розмір відшкодування  становить до 50 % вартості, але не більше ніж 50 тис. грн одному суб’єкту підприємництва.

«У цьому році виробництво овочевих культур в Україні може помітно скоротитись через зменшення виробничих площ у деяких регіонах у зв’язку з бойовими діями.Клімат Львівщини дозволяє вирощувати майже весь перелік основних та нішевих овочевих культур, але не у всіх сільгоспвиробників області є такий досвід. Для того, щоб стимулювати розвиток регіонального виробництва овочів та нішевих культур, ми вирішили підтримати наших аграріїв шляхом відшкодування вартості насіння з обласного бюджету», — зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Тетяна Гетьман.

Интервью
Высокая культура земледелия требует организованности и слаженности в выполнении каждого технологического процесса. А в условиях интенсивного земледелия все технологические операции следует довести до идеала, поскольку их выполнение... Подробнее
Выход на внешние рынки все чаще становится закономерным этапом развития успешного бизнеса. Впрочем, перед руководителем, который принял решение о внешней экспансии, традиционно возникает много

1
0