Спецможливості
Новини

"Новий Шовковий Шлях": Що передбачає план спільних дій?

02.10.2016
1052
"Новий Шовковий Шлях": Що передбачає план спільних дій? фото, ілюстрація
новый шелковый путь

На порядку денному все частіше піднімаються питання аграрного експорту та імпорту. Причому це питання стосується і багатьох інших. Давайте уважніше розглянемо, що таке цей "Новий Шовковий Шлях" і яка роль в плані реалізації цього проекту відведена Україні.

Про це повідомляє Agronews.org 

Що ж таке "Новий Шовковий Шлях"?

Економічний альянс Шовкового Шляху (SREA) – це недержавна організація, офіс якої знаходиться в м. Урумчі (СУАР КНР). Діяльність організації спрямована на практичну реалізацію проектів співробітництва між країнами-членами Альянсу.

 Основні завдання SREA: сприяння при створенні нових сфер та каналів співпраці, організація бізнес-ярмарків, аналіз ринку, розвиток передових технологій, пошук зовнішніх каналів зв'язку для встановлення співпраці, сприяння у пошуку потенційних партнерів, залучення приватного бізнесу і потенційних інвесторів до співпраці, встановлення міжнародних зв'язків.

Нагадаємо, що не так давно в Китаї між країнами Економічного альянсу Шовкового Шляху був підписаний такий собі “План спільних дій”.

Що конкретно це передбачає?

Підписантами “Плану” є 8 країн-членів Альянсу — Україна, Китай, Казахстан, Таджикистан, Вірменія, Білорусь, Грузія та Азербайджан.

Серед головних пунктів плану: посилення торговельно-економічного та проектного співробітництва, створення платформи для подальшого співробітництва, проведення відповідних заходів щодо сприяння торгівлі між країнами-членами Альянсу, подальший обмін інформацією про політичні новини, інвестиційний клімат, умови зовнішньої економіки і торгівлі.

Цю ситуацію прокоментувала менеджер з розвитку компанії ZAMMLER, заступник голови комітету з питань зовнішньоекономічної діяльності Київської ТПП Лариса Мельничук. Виходячи з її коментаря, приєднання до плану спільних дій країн “Шовкового Шляху” зумовлюється необхідністю пошуку взаємовигідних логістичних рішень. Одним з факторів успішного ведення бізнесу є прийняття правильних логістичних рішень, оскільки собівартість продукції безпосередньо залежить від логістичних процесів. Тому необхідно приділити особливу увагу їх оптимізації. Це суттєво вплине на вартість вантажоперевезень і буде стимулювати товарообмін між країнами, які перебувають на поясі Шовкового шляху.

Інтерв'ю
Німець Дітріх Трайс уже 20 років живе й працює в Україні. За цей час він привів у країну інвесторів, які вклали сюди десятки мільйонів доларів. Останніми роками пан Дітріх працював директором агрофірми спочатку у одного, потім у іншого з... Подробнее
Керівник СТОВ "Дніпро" (Чорнобаївський р-н Черкаської обл.) Андрій Душейко
Керівник СТОВ «Дніпро», що на Черкащині, Андрій Душейко є унікальною постаттю в українському агробізнесі, адже свій чималий практичний досвід вирощування овочевих та польових культур вдало поєднує з серйозною теоретичною базою, будучи... Подробнее

1
0