Спецможливості
Новини

Херсонський морпорт передадуть в концесію на 30 років

23.10.2019
602
Херсонський морпорт передадуть в концесію на 30 років фото, ілюстрація

Херсонський морський торговельний порт передадуть у тимчасове користування бізнесу на 30 років. Про це повідомив голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв на своїй сторінці в Facebook. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційне агентство «Економічна правда».

"Херсонський морський торговельний порт передадуть у концесію на 30 років. За цей час очікується залучення інвестицій приватного партнера у розмірі 1,4 мільярда гривень", - йдеться у відео, яке опублікував Гусєв.

Зазначається, що завдяки збільшенню потужності та ефективності підприємства до бюджетів різних рівнів буде надходити близько 300 млн грн податків. Ці гроші надходитимуть до бюджетів всіх рівнів, і можуть бути використані на розвиток місцевої інфраструктури. Також 500 херсонців зможуть отримати робочі місця.

Як повідомляється, після завершення дії угоди концесіонер передасть всі активи, навіть новостворені, у власність держави.

Як зазначив голова ОДА, до 6 грудня приватні інвестори можуть подати свої пропозиції - тендерне оголошення концесійного проекту Міністерство інфраструктури оприлюднило 8 жовтня.

До інофрмації:

3 жовтня Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект №1046 про концесію, який передбачає умови залучення приватного капіталу до управління держмайном.

Концесія — це форма державно-приватного партнерства, яка передбачає передавання об'єктів державної власності — доріг, аеропортів, вокзалів, портів — у тимчасове користування приватним підприємствам.

Інтерв'ю
Віктор Шеремета, заступник Міністра АПК з питань фермерства
На початку жовтня в Міністерстві аграрної політики та продовольства була введена окрема посада заступника міністра з питань фермерства. Ним став Віктор Шеремета, який раніше обіймав посаду Віце-президента Асоціації фермерів і... Подробнее
За високої інтенсивності інвазій паразитарні захворювання можуть завдавати господарствам чималого виробничого клопоту та призводити до вагомих економічних збитків. Так, за даними фахівців, втрати молочної продуктивності можуть сягати 20-60... Подробнее

1
0