Спецможливості
Новини

Кращі додатки для сільського господарства, доступні в 2022 році

04.02.2022
1630
Кращі додатки для сільського господарства, доступні в 2022 році фото, ілюстрація

До списку увійшли додатки для управління господарством великих (AFS Connect Farm від Case) або дрібних (Farmbrite) сільгоспвиробників. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Aggeek.

Додаток Agworld дає змогу збирати та обмінюватися з працівниками і партнерами даними роботи господарства. Grower360 допомагає вирішувати питання обліку господарства, а Bushel відповідає за облік та обмін даними в роботі елеватора. 

Багато уваги приділено захисту культур від хвороб. Прогнозують ризик захворювання рослин додатки Field Prophet та Valley Insights, спрощують польовий скаутинг та ідентифікацію захворювань культур Farm Dog та Taranis Scout від Taranis, визначає пріоритетність захисту додаток Drift, а CommoditAg від Farmers Edge  допомагає замовляти необхідні добрива та хімікати. Останній додаток доступний для українських аграріїв.

Приділено значну увагу моніторингу стану рослин та умов росту культур. З цією метою створено додатки BeCrop та Sirrus, з супутниковими даними працює додаток GeoPard. 

Живлення рослин — іще один напрямок діяльності, в якому аграріїв не залишили без помічників. Дефіцит поживних речовин завдяки знімкам культур виявляє Crop Nutrient Advisor, а калькулятор поживних речовин eKonomics від Nutrien дає змогу побачити дефіцит доступних корисних сполук у ґрунті. Рекомендації щодо підвищення врожайності надають Phytech та FarmQA, а AgriSync дозволяє отримувати супровід експерта on-line.

Багато додатків створено щоб спростити моніторинг експлуатації техніки та обладнання. Керувати польовою технікою і якістю її роботи дають змогу John Deere Operations Center Mobile (раніше MyOperations) та Farmobile DataEngine. Контролювати роботу зрошувальної системи допомагає додаток DropControl.

Однією з важливих тенденцій останнім часом стала інтеграція. «Колись було «модно» для кожного аграрного стартапу створювати власну програму. Однак постачальники все частіше розуміють, що користувачі не хочуть щодня використовувати безліч різних програм. Якщо у користувачів є agtech-додаток, яким вони вже користуються щодня, для нових рішень є сенс працювати разом із цим постійним додатком, замість того, щоб намагатися змусити користувачів додати ще одну програму в свою повсякденну роботу», — говорить Рейндер Прінс, директор з маркетингу Agworld.

Прикладом такого підходу є рішення GeoPard Agriculture. Завдяки використанню технології GraphQL для відкритого двостороннього зв'язку із платформою через API або widget інтеграцію, доступна взаємодія як із системами фарм-менеджменту  (Farm Management System), так і з власними рішеннями (наприклад ArcGIS), доступна інтеграція додатку з MyJohnDeere Ops center. Інтеграція даних вбудовується в процес з урахуванням побажань користувача.

Інтерв'ю
Останніми роками різко почастішали нотифікації на українське зерно — скарги від іноземних покупців на наявність у ньому карантинних організмів. Фахівці стверджують, що таку ціну Україна платить за існуючу схему поборів з експортерів, які... Подробнее
Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) офіційно працює в Україні з лютого 2016 року. Служба була утворена відповідно до постанови КМУ від

1
0