Спецможливості
Новини

Група AMAZONE продовжує динамічне зростання

02.04.2021
638
Група AMAZONE продовжує динамічне зростання фото, ілюстрація

Оборот групи Amazone в 2020 році перевищив позначку в 500 млн євро. Таким чином виробник сільськогосподарської та комунальної техніки досяг по всьому світу зростання обороту на 15% в порівнянні з попереднім роком.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз Amazone.

Загальний оборот за 2020 рік сімейного підприємства становить 537 млн євро (для порівняння за 2019 рік цей показник сягнув 467 млн €). Таким чином компанія Amazone досягла найвищого за всю 138-річну історію підприємства прибутку, попри кризу, спричинену пандемією коронавірусу.

«Це потужний результат і великий успіх для всієї групи Amazone і наших партнерів, — підкреслюють Крістіан Драйер та доктор Юстус Драйер. — Наша команда в минулому році доклала чималих зусиль для забезпечення нормальної діяльності, незважаючи на пандемію коронавірусу. Завдяки високій відповідальності кожного зі співробітників вдалося уникнути затримок у виробництві і забезпечити вчасне постачання всіх замовлень спільно з нашими партнерами по збуту».

Безумовно міжнародні представництва команди Amazone відіграли визначальну роль у досягненні таких високих фінансових результатів. Адже частка експорту виготовленої продукції Amazone становить понад 80%. Так, широкий асортимент продукції для підприємств будь-якого розміру дозволяє Amazone бути лідером на усіх експортних ринках. Зокрема, провідні позиції компанія впевнено тримає на ринках Німеччини, Данії, Бельгії, Росії та Австрії. Крім того, у Франції, Україні, Польщі та Великобританії у 2020 році знову був досягнутий високий рівень обороту.

Кількість співробітників протягом року практично не змінилася, і на сьогодні становить по всьому світу близько 1900 осіб.

Динаміку обороту на 2021 рік обидва власники підприємства прогнозують, як стримано оптимістичну: «Ситуація із замовленнями в усіх напрямках продуктів на сьогодні задовільна. У першій половині 2021 року ми чекаємо дуже позитивних результатів. Проте динамічно змінюється ситуація з пандемією, а також тривають економічні виклики, змінюється політичний клімат.

Усі ці фактори здійснюють негативний вплив на кон'юнктуру. Крім цього, аграрна галузь повинна бути готова до екстремальних погодних умов, пов'язаних зі зміною клімату. З іншого боку, попит на високоякісні продукти харчування продовжує зростати по всьому світу. У поточному 2021 році ми, незважаючи на всі невизначеності, розраховуємо на досить високий рівень обороту, не нижче торішнього».

 

Інтерв'ю
Нинішнього року Асоціацію фермерів та приватних землевласників України очолив новий президент. Ним став Віктор Гончаренко, який з 2013 р. очолював Черкаську обласну асоціацію фермерів, а з 2016 р. був одночасно також віце-президентом АФПЗУ... Подробнее
Тиждень тому президент Зеленський підписав закон, який назвали законом про земельну децентралізацію. Сайт «Пропозиція» вирішив поцікавитися у завідувача кафедри землевпорядного проєктування НУБіП (колишня УСГА), доктора економічних наук... Подробнее

1
0