Спецможливості
Новини

Як кампанія масштабних злиттів змінила першу десятку виробників ЗЗР?

25.08.2017
1982
Як кампанія масштабних злиттів змінила першу десятку виробників ЗЗР? фото, ілюстрація

Відразу кілька компаній з числа «великої шістки» провідних світових виробників ЗЗР знаходяться у процесі злиття. Відтак наступного року перша десятка виробників ЗЗР у світі матиме зовсім інший вигляд, ніж іще нещодавно. Про це пише propozitsiya.com за результатами моніторингу зарубіжних ЗМІ.

На торговому саміті AgriBusiness Global власник Fanwood Chemical Джім Де Лісі представив першу десятку компаній із виробництва ЗЗР у світі так, як вона виглядатиме після завершення всіх злиттів, що тривають зараз. Явним лідером стане об’єднана Bayer/Monsanto з річним обсягом продажів понад $27 млрд. За 2 місце боротимуться Syngenta/ChemChina ($17,4 млрд) і Dow/DuPont ($17,2 млрд).

4 місце посідатиме BASF, а 5 – FMC Corp. після запланованого придбання багатьох продуктів розробки DuPont. До нижньої половини першої десятки входитимуть австралійська NuFarm, індійська United Phosphorous Ltd., японська Sumitomo Agrochemicals та американські AMVAC і Albuagh. В якому порядку вони розташовуватимуться в рейтингу – наразі складно спрогнозувати.

На п’яти їм наступатиме, як прогнозує Де Лісі, американська Platform Ag, що виникне внаслідок злиття компаній Chemtura, Arysta і Agriphar. Однак галуззю ходять чутки, що Platform Ag у свою чергу зіллється з однією з компаній з другої п’ятірки вже в найближчі місяці. Таким чином, епідемія злиттів, що охопила ринок ЗЗР, продовжиться.

Переклад Богдан Малиновський

Інтерв'ю
Віктор Шеремета, заступник Міністра АПК з питань фермерства
На початку жовтня в Міністерстві аграрної політики та продовольства була введена окрема посада заступника міністра з питань фермерства. Ним став Віктор Шеремета, який раніше обіймав посаду Віце-президента Асоціації фермерів і... Подробнее
Останнім часом площа пустельних і непродуктивних земель в світі постійно зростає. Пустелі вже займають понад 17 млн км2 або близько 12% всієї поверхні суші. Вчені всього світу стурбовані такою

1
0