Спецвозможности
Новости

Золочівський елеватор ГК «Прометей» відновлює роботу

01.06.2022
303
Золочівський елеватор ГК «Прометей» відновлює роботу фото, иллюстрация

ГК «Прометей» розпочала відновлення діяльності елеватора «Золочів», розташованого в Харківській обл. (смт. Золочів), повідомили на офіційній сторінці компанії.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на facebook сторінку ГК «Прометей».

Зазначається, що наразі підприємство повертає персонал на роботу, поступово відновлюючи свою планову діяльність.

Найближчим часом заплановано розширення спектру послуг, що надаються сільгоспвиробнику, а також відновлення відвантаження.

«Наші зерносховища з перших днів війни були переведені у військовий режим і перебували під особливою охороною. Це дозволило повноцінно функціонувати більшій частині активів зі зберігання зерна. Запуск роботи «Золочівського елеватора» дозволить посилити блок активів Групи, що працюють у штатному режимі, й надалі допоможе знизити дефіцит елеваторних потужностей загалом по галузі в новому сезоні», — розповіли в компанії.

 

Интервью
ВВП Венгрии в 2016 году выросло на 3,5-5% и она попала в число 7 стран ЕС, чей дефицит бюджета составил менее 3%. «Украина – одно из крупнейших наших соседних государств. В 2016 году двусторонние
Керівник агрохімічної лабораторії з дослідження ґрунтів університету Міссурі-Дельта-Центр Девід Данн
Будущая урожайность примерно на 60% зависит именно от плодородия почвы. Определить, каких элементов не хватает, а каких излишек, поможет анализ почвы. США как один из мировых лидеров в выращивании зерновых и бобовых накопили большой опыт... Подробнее

1
0