Спецможливості
Новини

Замість захисту нашого врожаю, керівництво КОДА пропонує мені вести переговори з рейдерами, — німецький фермер

15.12.2021
903
Замість захисту нашого врожаю, керівництво КОДА пропонує мені вести переговори з рейдерами, — німецький фермер фото, ілюстрація
Бертольд Вільд

Німецький агрофермер і інвестор Бертольд Вільд, який вклав десятки мільйонів гривень у розвиток власних сільськогосподарських підприємств у Черкаській та Київській областях і вже четвертий місяць протистоїть спробам угруповання рейдерів відібрати частину його врожаю, що знаходиться на зерносховищі в селі Чупира Білоцерківського району, в черговий раз розчарований бездіяльністю обласної влади. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ukranews.com.

Іноземний підприємець заявив у коментарі після завершення засідання Антирейдерської комісії, що відбулося у Київській обласній державній адміністрації.

«На засіданні даного органу КОДА, яке проходило у присутності голови облдержадміністрації та керівництва місцевої поліції, я вкотре виклав нашу позицію та підкріпив свої слова відповідними документами, на підставі яких тільки ми є законними власниками вирощеного нами врожаю. А це, до речі, 2,6 тисячі тонн пшениці, які оцінюються в суму близько 20 млн грн. І що ж? Мені запропонували сідати за стіл переговорів з невідомими людьми, які використали підроблені документи і протиправно намагаються вкрасти у мене моє ж майно», — з обуренням заявив Бертольд Вільд.

Єдиним позитивним моментом, на який вказав пан Вільд, у розвитку кризової ситуації з його врожаєм, він вважає той факт, що місцева поліція хоча б не дає зловмисникам вивезти зерно, яке ті вже завантажили у величезні фури, з території його сховища.

«Наша позиція проста і залишається однозначною: ми вимагаємо, щоб правоохоронці наклали арешт на частину нашого врожаю, що зберігається в селі Чупира. Ми впевнені в правоті своєї позиції. Але якщо угрупованню рейдерів вдасться вивезти зерно зі сховища, навіть якщо ми доведемо нашу правоту, а у ній — ми не сумніваємося, де нам потім шукати нашу власність?», — констатував Бертольд Вільд.

При цьому німецький агрофермер високо оцінив позицію місцевих селян, які довірили йому свої земельні паї та разом із ним вирощували врожай. Селяни не тільки стали на захист свого іноземного ділового партнера, провівши разом з ним пішу акцію до Києва під назвою «Чупирнянська хода», та виставивши пікети під Офісом Президента, МВС і Генпрокуратурою, а й зараз цілодобово охороняють урожай підприємства «Озерна Агро» у Білоцерківському районі.

Інтерв'ю
Ця мо­ло­да краси­ва дівчина гордо на­зи­ває се­бе донь­кою ферме­ра. Їхнє госпо­дарст­во «Геліос-1», що розта­шо­ва­не по­близу Каховки на Хер­сонщині, два ро­ки займається ви­ро­щу­ванням черво­ної квасолі, а торік стало навіть ліде­ром... Подробнее
Ів Піке, керівник підрозділу Crop Science ком­панії «Байєр» в Ук­раїні
З бе­рез­ня цьо­го ро­ку підрозділ Crop Science ком­панії «Байєр» в Ук­раїні очо­лив Ів Піке. За до­волі ко­рот­кий час він уже встиг відвіда­ти прак­тич­но всі регіо­ни Ук­раїни та оз­най­о­ми­ти­ся

1
0