Спецможливості
Новини

Іноземний інвестор зупинив будівництво олійноекстракційного заводу через спробу рекету

19.01.2018
2120
Іноземний інвестор зупинив будівництво олійноекстракційного заводу через спробу рекету фото, ілюстрація
Іноземний інвестор зупинив будівництво олійноекстракційного заводу через спробу рекету

Будівництво олійноекстракційного заводу вартістю $150 млн в порту Південний призупинено. Причиною стало вимагання з боку якоїсь благодійної організації. Про це на прес-конференції заявив голова ради директорів компанії-будівельника «Дельта Вілмар» Дхруба Чаран Панда, пише propozitsiya.com з посиланням на Ліга.нет.
За його словами, після того як було оголошено про плани будівництва заводу, компанія отримала лист від якоїсь благодійної організації, яка запропонувала за плату "вирішувати питання" з правоохоронними органами.
Після того як «Дельта Вілмар» не відповіла на лист, ця благодійна організація почала писати скарги на неї до всіх можливих інстанцій, аж до президента і прем'єр-міністра. Незабаром в компанію почали постійно приходити з перевірками.
«Благодійна організація пішла ще далі і направила свої скарги до Митного і Податкового комітету Індонезії, в комісію з цінних паперів США, на фондову біржу Сінгапуру, де зареєстрована наша материнська структура", - додав Панда.
Також він повідомив, що 5 січня материнська структура Wilmar International (один з найбільших переробників сільськогосподарських продуктів у світі) поінформувала «Дельта Вілмар» про позов до Вищого суду Джакарти зі звинуваченнями в контрабанді та відмиванні грошей, також поданий благодійною організацією.
Тому, як пояснив Дхруба Чаран Панда, «Дельта Вілмар» прийняла рішення призупинити подальші дії по реалізації інвестиційної програми в порту Південний.

Інтерв'ю
Марія Махновець (ліворуч), експерт з органічного трейдингу, на виставці BIOFACH, Нюрнберг, Німеччина, разом з експертами аграрного ринку - André Pilling та Марією Дідух (проект "Agritrade Ukraine")
Україна посідає 10 місце в світі з виробництва органічних зернобобових культур, по олійним та зерновим знаходиться на 6-й позиції. Основні напрямки експорту - Нідерланди, Німеччина, Великобританія,
Трохи історії… SDHI — це новітній клас фунгіцидів (інгібіторів сукцинатдегідрогенази), що належать відповідно до FRAC до групи 7. Препарати цього класу фунгіцидів почали з'являтися на ринку в кінці 1960-х років. Однак більш сучасні SDHI,... Подробнее

1
0