Спецможливості
Новини

Внесення добрив глибокорозпушувачем TERRALAND збільшує врожайність на 20-30%

19.09.2022
620
Внесення добрив глибокорозпушувачем TERRALAND збільшує врожайність на 20-30% фото, ілюстрація

Глибокорозпушувач TERRALAND TN4000D7R працює в господарстві СФГ «Верест», що на Полтавщині, з 2021 року. За цей період встигли обробити ним 270 га. В основному готували площі під кукурудзу та соняшник. Раніше в господарстві застосовували оранку, тож виникла потреба зірвати плужну підошву. Крім того, постало питання збереження вологи.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз BEDNAR.

«Із цими завданнями TERRALAND добре справляється. Обирали його також за співвідношенням ціни та якості, — тут BEDNAR підійшов нам якнайкраще», — розказує Станіслав Матрос, головний інженер.

За зміну вдається зробити до 22 га з глибиною обробітку 45 см, тоді як плугом робили 24 га за зміну на глибині 27 см. В основному агрегат працює на чорноземах. Іноді приходиться працювати і в нічний час. Вночі, за словами представників господарства, продуктивність роботи дещо знижується, утім, якість лишається відмінною.

Разом з глибокорозпушувачем TERRALAND господарство придбало і бункер Ferti-Box FB1500TN для локального внесення добрив під час глибокого розпушування. 

«Завдяки внесенню добрив в ґрунт разом з рихленням ми збільшили врожайність на 20-30%», — ділиться досвідом пан Станіслав.

Глибокорозпушувач агрегатується з трактором John Deere 8R410. Робоча швидкість складає 8-9 км/год, а витрати пального приблизно 20 л/га. 

«Ще одна з переваг глибокорозпушувача — він дуже простий в експлуатації. Фахівці компанії НФМ-АГРО, де ми купували агрегат, допомогли його налаштувати, і досі ми не мали проблем з його використанням. Тож жодного разу не пошкодували, що придбали саме цей агрегат», — резюмував головний інженер.

Інтерв'ю
Наприкінці жовтня «Нор-Ест Агро», одна з найбільших дистрибуторських компаній України, відзначає свій перший ювілей, 10 років на ринку. Нібито й не багато, скажете ви, але для України, це реально дата, особливо сьогодні, коли країна... Подробнее
 Стручков
В Україні практично відсутнє власне виробництво ЗЗР. Попит на цю продукцію задовольняється завдяки імпорту. Економічна криза спричинила збільшення фальсифікату засобів захисту рослин. 

1
0