Спецможливості
Новини

У Вінницькій області компанія «Український волоський горіх» почне будувати завод із переробки горіха

01.06.2018
3356
У Вінницькій області компанія «Український волоський горіх» почне будувати завод із переробки горіха фото, ілюстрація

ТОВ «Український волоський горіх» у 2019 році планує розпочати будівництво заводу з переробки волоського горіха у Вінницькій області, пише propozitsiya.com з посиланням на  сайт Вінницької обласної державної адміністрації.

За словами голови ОДА Валерія Коровія, завод будуватиметься в Могилів-Подільському районі поблизу с. Лядова.

Компанія «Український волоський горіх» з 2015 року вже посадила нові сади площею 710 га на території декількох сільрад, зокрема Яришівської та Кремінської сільських рад Вінницької області. Використовувалися саджанці каліфорнійської селекції. І площі будуть розширюватися до 970 га.  

«Український волоський горіх» розпочне будувати завод з переробки ядер горіхів, які потім будуть надходити як на внутрішній ринок, так і експортуватися. Подільські горіхи знайдуть попит у кондитерському виробництві, - повідомляє Валерій Коровій. - Що стосується горіхової шкаралупи, то з неї зроблять абразивний матеріал, який додається до фарби».

В. Коровій також додав, що наступного року почнеться будівництво першої з трьох черг переробного заводу.

За його інформацією, інвестор вже освоїв 227 млн грн, а протягом двох років збільшить розмір інвестицій вдвічі.

Тож поява інвестора в Наддністрянському районі позначиться на доходах місцевих жителів. Наразі вже виросли зарплати і ставка орендної плати за пай.

Інтерв'ю
Нинішнього року Асоціацію фермерів та приватних землевласників України очолив новий президент. Ним став Віктор Гончаренко, який з 2013 р. очолював Черкаську обласну асоціацію фермерів, а з 2016 р. був одночасно також віце-президентом АФПЗУ... Подробнее
Карлос Альберто Сесарі
В Україні за останні півтора десятки років чимало господарств пробувало впроваджувати нульовий або мінімальний обробіток грунту. І більшість, зіштовхнувшись із проблемою зниження врожайності, поверталися до традиційної технології.... Подробнее

1
0