Спецвозможности
Новости

В Україні здешевшала аміачна селітра, ціни на інші добрива не змінились

26.04.2022
322
В Україні здешевшала аміачна селітра, ціни на інші добрива не змінились фото, иллюстрация

За останній тиждень в Україні суттєво здешевшала аміачна селітра, розповів директор з маркетингу компанії «Українські мінеральні добрива» (UMF) Сергій Рубан.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УкрАгроКонсалт.

Експерт зазначає, що амофос продовжує утримувати передові цінові позиції. Так, зараз його можна придбати за ціною в діапазоні від 37 до 44 тис. грн за т. Своєю чергою діамоній фосфат пропонують від 35 до 40 тис. грн за т.
Ціни на карбамід, за словами директора UMF, продовжують утримуватись на рівні минулого тижня, а саме від 29 до 34 тис. грн за т.

За словами експерта, КАСи можна знайти за аналогічною ціною, як і тижнем раніше — 24-27 тис. грн за т.

За останній тиждень суттєво просіли ціни на аміачну селітру. Так, в період з 18 по 25 квітня селітру можна було придбати за цінами від 25 до 28 тис. грн за т. Для порівняння, минулого тижня за тонну просили від 27 до 28,5 тис. грн.

Интервью
Михайло Філатов та Ірина Леженіна
Кількість комах-запилювачів скорочується по всій планеті, оскільки руйнуються осередки їхнього проживання — незаймані куточки природи. Критична ситуація посилилася під час воєнних дій на території України. Ми розпитали вчених Державного... Подробнее
Ежегодно дистрибьюторам украинского аграрного рынка становится все труднее работать. Они вынуждены пересматривать свое отношение к процессу дистрибуции, трансформироваться из просто продавцов материально-технических ценностей (МТЦ) в... Подробнее

1
0