Спецвозможности
Новости

В Україні здешевшала аміачна селітра, ціни на інші добрива не змінились

26.04.2022
318
В Україні здешевшала аміачна селітра, ціни на інші добрива не змінились фото, иллюстрация

За останній тиждень в Україні суттєво здешевшала аміачна селітра, розповів директор з маркетингу компанії «Українські мінеральні добрива» (UMF) Сергій Рубан.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УкрАгроКонсалт.

Експерт зазначає, що амофос продовжує утримувати передові цінові позиції. Так, зараз його можна придбати за ціною в діапазоні від 37 до 44 тис. грн за т. Своєю чергою діамоній фосфат пропонують від 35 до 40 тис. грн за т.
Ціни на карбамід, за словами директора UMF, продовжують утримуватись на рівні минулого тижня, а саме від 29 до 34 тис. грн за т.

За словами експерта, КАСи можна знайти за аналогічною ціною, як і тижнем раніше — 24-27 тис. грн за т.

За останній тиждень суттєво просіли ціни на аміачну селітру. Так, в період з 18 по 25 квітня селітру можна було придбати за цінами від 25 до 28 тис. грн за т. Для порівняння, минулого тижня за тонну просили від 27 до 28,5 тис. грн.

Интервью
В апреле 2020 году в компании CLAAS произошли кадровые перестановки. Гельмут Клаас, ее многолетний руководитель и идейный вдохновитель, под руководством которого концерн CLAAS стал именно той компанией, которую сегодня знают на всех... Подробнее
Президент УАВК Микола Пономаренко
На рынке картофеля сейчас - ажиотаж, которого не случалось почти 10 лет. Потребители обеспокоены неурожаем и закупаются картофелем на сезон - целыми мешками. Производители (прежде всего огородники) жалуются на неурожай. Таким образом,... Подробнее

1
0