Спецможливості
Новини

В Україні підвели підсумки жнив основних сільгоспкультур

30.12.2020
872
В Україні підвели підсумки жнив основних сільгоспкультур фото, ілюстрація

Цей рік став нетиповим для України з точки зору економічної ситуації та обмежень через COVID-19, а також форс-мажорних погодних умов, але попри все, що відбулось у 2020 році, сільськогосподарське виробництво в Україні є профіцитним, повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на facebook сторінку Т. Висоцького.

Протягом року українськими сільгоспвиробниками було зібрано 83,8 млн тонн основних сільськогосподарських культур із площі 24,1 млн га, написав замміністра.

Станом на 24 грудня 2020 року з України експортовано 25,07 млн тонн зернових та зернобобових (з продуктами їх переробки). Зокрема, пшениці — 12,36 млн тонн, ячміню — 3,74, кукурудзи — 8,57. Наразі 15,49 млн тонн зерна знаходиться на зберіганні.

«Разом з основними стейкхолдерами зернового ринку у 2020 році нам вдалось забезпечити стабільність на ринку зерна. Ми налагодили постійну координацію між міністерством та учасниками ринку зерна шляхом укладання Меморандуму про взаєморозуміння. Наша співпраця в рамках цього документу і постійний моніторинг ринку забезпечують прогнозованість експорту зернових та стабільність ринку всередині країни», — уточнив Тарас Висоцький.

Також разом з аграрними асоціаціями підписали додаток до Меморандуму щодо граничних обсягів експорту зернових культур, що є усталеною практикою з метою збереження стабільності та прогнозованості ринку зерна, — відкреслив він.

Інтерв'ю
Нещодавно в Україні з’явилася ще одна громадська організація, що декларує захист інтересів аграріїв — Всеукраїнське об’єднання власників землі. Ця громадська організація вирізняється на фоні цілої низки подібних тим, що ставить за мету... Подробнее
Вихід на зовнішні ринки все частіше стає закономірним етапом розвитку успішного бізнесу. Втім, перед керівником, що прийняв рішення про зовнішню експансію, традиційно постає багато запитань. І хоча

1
0