Спецможливості
Новини

UVC презентувала капустозбиральний комбайн

02.12.2016
2683
UVC презентувала капустозбиральний комбайн  фото, ілюстрація
Капустозбиральний комбайн Rapid T

Компанія UVC вперше вивела на український ринок низку нових типів спеціальних сільгоспмашин. Про це розповів голова правління компанії UVC Тихін Євтушенко, повідомляє propozitsiya.com.

Одна з них – копаюча машина Selvatici 1306, яка в Польщі вже стала незамінною при підготовці грунту під плантації лохини, а у нас лише щойно з’явився україномовний відповідник для позначення назви.

Це причіпна машина, робочими органами якої є спеціальні металеві лопатки, які перекопують грунт на глибину до 50 см. Завдання машини – створення максимально однорідної маси грунту шляхом рівномірного його перемішування. Це забезпечує рівномірний розподіл у грунті добрив або рослинних решток і надає грунтовому горизонту хорошої повітрепроникності.Копаюча машина Selvatici 1306 для підготовки грунту під плантації лохини

Як стверджує Т. Євтушенко, це наразі єдина машина, яка при створенні пласких гряд не переущільнює нижні шари грунту, а також забезпечує гарантований оборот скиби. Машина дає змогу добре вирівняти поверхню грунту і сіяти чи садити відразу після обробки грунту.

Нещодавно вітчизняні овочівники вперше побачили, не виїжджаючи за кордон, на вітчизняних ланах капустозбиральний комбайн Rapid T. Ця машина – не новина для великих овочівницьких господарств: їхні спеціалісти чули про подібні машини від закордонних колег. Однак навіть закордонні фахівці зауважували, що комбайном можна збирати капусту тільки на переробку: рівень механічних ушкоджень був занадто високим, щоб така продукція зберігалась довго.

Нещодавно було створено причіпну 1-рядну машина Rapid SR, де висота зрізу контролюється електронним сенсором, розташованим поблизу ріжучих дисків. Це дозволяє зрізати качани, звівши до мінімуму їхнє ушкодження, причому за будь-яких умов – хоч при вологому грунті, хоч при нерівному рельєфі поля, хоч на замульчованих рядках. А прогумовані транспортери вберігають качани від механічних пошкоджень після зрізання.

Інтерв'ю
Попри бурхливий розвиток аграрного сектору в економіці України рівень проникнення агрострахування у сільське господарство коливається на позначці 2-3%. Натомість світовий досвід підказує, що становлення потужної аграрної держави неможливе... Подробнее
Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) офіційно працює в Україні з лютого 2016 року. Служба була утворена відповідно до постанови КМУ від

1
0