Спецвозможности
Новости

Уряд ухвалив нові правила отримання документів про нормативну оцінку землі

06.07.2022
609
Уряд ухвалив нові правила отримання документів про нормативну оцінку землі фото, иллюстрация

Уряд ухвалив рішення, яке збільшить прозорість та ефективність функціонування ринку землі. Послуга отримання документу про нормативну оцінку землі буде впроваджена повністю в автоматичному режимі та електронній формі.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі Прем‘єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Документ надаватиметься з використанням QR-коду та без участі чиновників. Все прозоро і швидко, без корупції та можливості для зловживань.

Денис Шмигаль нагадав, що рік тому в Україні був запроваджений ринок землі. Люди отримали можливість продавати та купувати землю, запускати власне господарство, інвестувати в розвиток. За цей час було укладено понад 100 тисяч угод.

«Роль ринку землі й аграрного сектору у відновленні економіки після війни складно переоцінити. Це буде один зі стовпів нової економіки України, але його основою стане не експорт сировини, а глибинна переробка на території нашої держави», — написав Прем‘єр-міністр.

Ключевые слова: оцінка землі

Интервью
В марте Ассоциация «Укрсадпром» избрала нового председателя. Им стал Юрий Вахель. О себе он рассказывает, что «родом из маслично-зернового бизнеса»​. Сайт «Пропозиція» расспросил у нового председателя ассоциации о текущей ситуации с... Подробнее
Максим Тарапата
Украина является лидером по экспорту растительного масла. Один из перспективных рынков для украинского масла – КНР, на котором интерес к подсолнечному маслу постоянно растет. Какие сложности ожидают украинских импортеров, рассказал Максим... Подробнее

1
0