Спецможливості
Новини

Уманська черешня намагається замінити мелітопольську

09.07.2022
748
Уманська черешня намагається замінити мелітопольську фото, ілюстрація

«Уманська фруктова компанія» планує зібрати 140 тонн черешні та поставити її в Київ, центральні та західні регіони. Також здійснюється реалізація за індивідуальним замовленням.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на umannews.

Через втрати від воєнних дій та окупацію частини території України, де знаходяться ягідні ферми, цьогорічний урожай ягід прогнозовано скоротиться на 30-50 %.

Виробники південних та південно-східних областей через окупацію та бойові дії не можуть поставити ягоду на ринок, навіть ту, яку змогли виростити.

Цього року країна повністю втратила врожай із тимчасово окупованого Мелітополя. І мова не лише про мелітопольську черешню, але й про яблука, персики, виноград.

Частково перекрити втрату солодкої ягоди допомагає «Уманська фруктова компанія», яка зараз має четвертий сезон збору врожаю черешні.

На старті черешневого сезону в садах «Уманської фруктової компанії» зібрали понад 8 тонн ягід англійських сортів «Мерчанд» та «Хертфорд».

Зараз найбільше запитів у покупців на черешню сорту «Тамара». Це середньо-пізній сорт чеської селекції. Ягоди блискучі, червоні, красивої форми і великі за розміром (до 16 грамів, як горіх). На смак ягода хрумка і соковита з ледь помітною кислинкою, дуже ароматна.

Позаминулого року в господарстві зібрали 13 тонн ягід, минулого року був різкий стрибок до 103 тонн, цього ж сезону планують зібрати близько 140 тонн черешні.

Ключові слова: Умань, черешня, врожай 2022

Інтерв'ю
На сьогодні органічне виробництво — це один із пріоритетних напрямів і перспективний бізнес для розвитку малого фермерства в нашій державі. З-поміж них — фермерське господарство «Дона Олексія Пилиповича», очільник якого хоче не тільки... Подробнее
Оцалюк Олесь Анатолійович – директор ФГ «Фортуна Агро-Д», що в смт Антоніни на Хмельниччині. В обробітку біля 1500 га ріллі та одні з кращих результатів для даної зони вирощування сільгоспкультур. Як це йому вдається – він люб’язно... Подробнее

1
0