Спецможливості
Новини

Українські аграрії вже підлаштовують підходи вирощування під європейські норми, — Група АГРОТРЕЙД

10.01.2023
616
Українські аграрії вже підлаштовують підходи вирощування під європейські норми, — Група АГРОТРЕЙД фото, ілюстрація

Україна має статус кандидата на членство в ЄС, і хоча точна дата вступу невідома, українцям вже не завадить готуватись до умов роботи на європейському ринку, щоб скласти гідну конкуренцію місцевим виробникам. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз АГРОТРЕЙД

За словами директора департаменту зовнішньоекономічної діяльності Групи АГРОТРЕЙД Андрія Бута, найголовнішим плюсом від членства в ЄС для українських аграріїв буде значно спрощена логістика. 

«Якщо це буде єдиний ринок, то не буде кордонів, а отже не буде черг на митницях. Наразі ж виробники, які вивозять зерно автомобільним транспортом, мають проходити весь процес перетину кордонів двох країн, що суттєво ускладнює та уповільнює процес», — сказав експерт. 

А от щодо виробництва, то українські аграрії вже давно не чекають і вже зараз підлаштовують підходи вирощування під європейські норми. Наприклад, в Україні майже ніхто не використовує заборонені в ЄС хімікати, тож, українське зерно і сьогодні регулярно поставляється на європейський ринок. Й, якщо після вступу до ЄС аграріям доведеться впровадити зміни в процес виробництва, то вони не будуть суттєвими.

У свою чергу Група АГРОТРЕЙД вже давно працює за європейськими стандартами, адже продукція компанії поставляється в десятки країн світу, зокрема й, у Європу. Особливо це стосується органічного виробництва, вимоги до якого особливо вибагливі. Також цього року компанія пройшла процес сертифікації сої та ріпаку, щоб мати змогу експортувати свою продукцію на європейський ринок.

Інтерв'ю
Вже третій рік поспіль у квітні починається масова загибель бджіл. Цього року бджолярі влаштували низку акцій протесту і написали чимало звернень до органів влади. Організатором трьох акцій протесту і автором звернення до президента... Подробнее
Переклад колонки Анни Бабіч, експертки з комунікацій та сталого розвитку в сільському господарстві, для видання European Seed Понад 35 років тому, коли британський професор та історик Роберт Конквест опублікував книгу «Жнива скорботи:... Подробнее

1
0