Спецможливості
Новини

Українська компанія експортуватиме до Японії сікеру

28.09.2022
887
Українська компанія експортуватиме до Японії сікеру фото, ілюстрація

Компанія «Медовий Спас», що на Київщині, незабаром експортуватиме до Японії сікеру — напої на основі меду, розповів власник і директор компанії Сергій ЛИПКО.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на techdrinks.info.

«До війни ми брали участь у міжнародній виставці. До нашого стенду підійшли японці, і їм сподобалася наша сікера. Згодом вони відвідали наше виробництво. Їм сподобалися умови, в яких ми виготовляємо напої. Також переконливим аргументом для співпраці стала наявність у нас сертифікату ІSО 22000:2018, який гарантує безпечність виробництва і продукту. Загалом, умови для співпраці, які вони пропонують, доступні. Зараз ми готуємо до відправлення 3 різновиди сікери — Особливу, Рожеву, Червону. Побачимо, як сприймуть наші напої японські споживачі. Якщо їм сподобається, то можливо, замовлення в майбутньому збільшаться», — ділиться Сергій Липко.

Нині компанія «Медовий Спас» виготовляє 6 видів сікери. А минулого року тут запустили виробництво петнатів — «Медовий Канівський», на основі дикого липового меду, та «Медовий Броварський», на основі соку прямого віджиму з яблук, ожини, порічок та смородини, без додавання спирту та цукру.

Минулого року петнати виготовляли у пляшках по 0,33 л, у металічних банках і в кегах. Цього сезону петнати планують розлити у пляшки для ігристого вина, хоча, як зазначає Сергій Липко, зараз проблеми із пошуком тари для розливу напоїв.

За словами Сергія Липка, пентани подобаються споживачам, особливо молоді, адже це повністю органічний продукт, стабільність якого забезпечується вуглекислим газом, який з’являється у пляшці під час бродіння. Напої виброджують у пляшці, і вони не фільтруються.

Проте стабільному розвитку компанії стала перешкодою війна.

«Нашу діяльність тимчасово призупинила війна. Від 24 лютого під Броварами стояли росіяни, на нашу територію впало 8 серйозних осколків. Виробництво зупинили. Але з червня відновили роботу, незважаючи на те, що наш головний інженер пішов добровольцем воювати. Було важко запустити виробничий процес по-новому. Але все вдалося. Ми вже заклали червону сікеру, закладаємо витриману, золоту і петнат. Ціну на продукцію не піднімали і не плануємо її піднімати до кінця війни, щоб наші напої були доступні для різних категорій споживачів», — розповів Сергій Липко.

Інтерв'ю
Георгій Гелетуха, голова правління Біоенергетичної асоціації України
Ідея спалювати в котлах ТЕЦ солому ще в 80-х здалася б смішною. Однак зараз учені бачать не тільки можливість замінити ним, кукурудзяним і соняшним бадиллям дві третини газу, але й доводять, що тепло
Олена Березовська, президент громадської спілки «Органічна Україна»
Громадська Спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» була створена у 2012 році. Її ініціаторами стали шість підприємств, що виробляли молоко, бакалію, овочі, чай та

1
0