Спецможливості
Новини

Українських бджолярів запросили до участі у London Honey Awards

17.01.2021
702
Українських бджолярів запросили до участі у London Honey Awards  фото, ілюстрація

Посольство України у Великій Британії запросило українських виробників меду до участі у міжнародному конкурсі London Honey Awards 2021 і поборотися, повідомляє пресслужба диппредставництва.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на uk.mfa.gov.ua.

«Відкрито подачу заявок на участь у міжнародному конкурсі London Honey Awards 2021, який відбудеться 17-18 травня. Якщо ви — виробники українського меду і неодноразово замислювались над можливістю експорту своєї продукції, запрошуємо взяти участь в міжнародному конкурсі London Honey Awards 2021», — йдеться у повідомленні.

У посольстві нагадали, що торік Україна вперше взяла участь у London International Honey Awards, й одразу «Духмяні луки козачки» від «Бджолиної садиби» отримали «срібло».

«Але ми переконані, що «золото» — це лише питання часу», — зауважили українські дипломати.

Як поінформували у диппредставництві, заявки на участь у цьогорічному конкурсі приймаються до 10 травня, оцінювання меду відбудеться 17-18 травня, а нагородження переможців — 30 травня 2021 року. Вартість участі — 120 фунтів за продукт. Допускається до конкурсу мед, обсяг виробництва якого понад 500 кг.

За додатковою інформацією у посольстві порадили звертатися на електронну адресу rsvp@ukremb.org.uk.

Українські дипломати акцентували, що участь у конкурсі — чудова нагода не тільки заявити про себе і прорекламувати український мед, але й унікальна можливість знайти партнерів у Великій Британії, яка щорічно імпортує понад 45 тисяч тонн меду з різних країн світу і є п’ятим за обсягами медовим імпортером у світі.

Ключові слова: бджоли, мед, конкурс, Лондон

Інтерв'ю
Рік тому вітчизняний бізнес пережив безпрецедентну доти подію — локдаун, тобто повне припинення роботи значної частини підприємств, зокрема, тотальне закриття закладів харчування. Саме тоді Анна Морозова вирішила дати старт своєму новому... Подробнее
Новітні системи обробітку ґрунту, насіннєвий матеріал від найкращих оригінаторів, нові підходи до живлення рослин, інтегровані системи захисту із залученням сучасних ЗЗР — все це стало звичним і пріоритетним для багатьох господарств... Подробнее

1
0